Arhiva vesti - Sve vesti

REZULTATI 10 - 17.01.2011.

Datum objave: 09.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA SYDNEY (AUS) tvrda podloga 618.000 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: (6) Jelena Janković - Aravane Rezai (FRA) 5:7, 6:2, 3:6

              (q) Bojana Jovanovski - Kaia Kanepi (EST) 6:4, 6:4

2.kolo, singl: (q) Bojana Jovanovski - Aravane Rezai (FRA) 7:6(4), 7:6(4)

Četvrtfinale: (q) Bojana Jovanovski - Flavia Pannetta (ITA) 6:4, 6:1

Polufinale: (q) Bojana Jovanovski - (8) Na Li (CHN)  6:7(5), 3:6

Kvalifikacije -
1. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Lourdes Dominguez Lino (ESP) 1:6, 7:5, 6:0
2. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Arantxa Rus (NED) 6:2, 5:7, 7:5 
3. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Sorana Cirstea (ROU) 6:4, 6:2

_____________________________________________________________________

ATP SYDNEY (AUS) tvrda podloga 422.300 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (4) Viktor Troicki slobodan
2. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - pobednik Stepanek - Chela 6:2, 6:3

Četvrtfinale: (4) Viktor Troicki - (5) Richard Gasquet (FRA)  6:4, 6:4

Polufinale: (4) Viktor Troicki - Florian Mayer (GER) 6:4, 7:6(4)

Finale: (4) Viktor Troicki - Gilles Simon (FRA)  5:7, 6:7(4)

___________________________________________________________________

ITF PINGGUO (CHN) tvrda podloga 25.000 dolara

 1.kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (1) Julie Coin (FRA) 1:6, 6:2, 0:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Boyan Wang (CHN) 6:3, 6:2
2. kolo: Doroteja Erić - (8) Ran Tian (CHN) 7:5, 6:1

3.kolo: Doroteja Erić - (9) Lin Zhu (CHN) 6:2, 6:7, 6:4 

___________________________________________________________________

 ITF PLANTATION (FL,USA) šljaka 25.000 dolara

 

1.kolo, singl:(Q) Nataša Zorić - (q) Allie Will (USA) 6:3, 3:6, 3:6

Kvalifikacije -

1.kolo:(12) Nataša Zorić - (WC) Maria Tsakanyan (RUS) 6:1, 6:3

2.kolo:(12) Nataša Zorić - Jan Abaza (USA) 6:0, 6:2

3.kolo:(12) Nataša Zorić - (1) Mashona Washington (USA) 6:2, 3:6, 6:1 

_______________________________________________________________________

ITF GLASGOW (GBR) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(5) Teodora Mirčić - (q) Jessica Ren (GBR) 6:1, 6:1

2.kolo, singl: (5) Teodora Mirčić - (WC) Alexandra Walker (GBR) 6:3, 6:2

Četvrtfinale: (5) Teodora Mirčić - (4) Anna  Fitzpetrick (GBR) 4:6, 6:2, 3:6

Dubl -

FINALE: (1) Mirčić, Tinjić (SRB,CRO) - Eikeri, Shinikova (NOR,BUL) 4:6, 4:6

____________________________________________________________________

ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(6) Dušan Lajović - Patrik Brydolf (SWE) 7:5, 6:3

2.kolo, singl: (6) Dušan Lajović - Dino Marcan (CRO) 7:6(2), 6:4

Četvrtfinale: (6) Dušan Lajović - (1) Attila Balazs (HUN) 7:5, 6:2

Polufinale: (6) Dušan Lajović - (3) Artem Smirnov (UKR) 4:6, 3:6

_________________________________________________________________

ITF COPA GATORADE 2011

CARACAS (VEN) tvrda podloga JUNIORI G1

Devojke -

1.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska slobodna

2.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska - Luicelena Perez (VEN) 0:2 predaja Gavrilovske

Dubl -

Finale: (1) Gavrilovska, Sizikova (SRB,RUS) - (3) Gonzalez, Gonzalez (ECU,PAR)

Muškarci -

1.kolo, singl:(7) Peđa Krstin slobodan

              (3) Nikola Milojević slobodan 

2.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:3, 6:3

               (3) Nikola Milojević - (q) Pol Toledo Bague (ESP) 6:1, 6:1

3.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Nicholas Naumann (USA) 6:4, 6:2

                 (3) Nikola Milojević - (15) Edward Nguyen (CAN) 6:4, 6:2

Četvrtfinale: (7) Peđa Krstin - (q) Eduard Esteve Lobato (ESP) 6:3, 3:2 predaja Lobata

                 (3) Nikola Milojević - Connor Farren (USA) 6:4, 6:3

Polufinale: (7) Peđa Krstin - (1) Hugo Dellien (BOL) 7:6(6), 3:6, 1:6

               (3) Nikola Milojević - Gabriel Vicentini Pereira (BRA) 6:0, 6:2

Finale: (3) Nikola Milojević - (1) Hugo Dellien (BOL)



REZULTATI 1 - 9.01.2011.

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA BRISBANE (AUS) tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1.kolo, singl: Bojana Jovanovski - Anastasia Rodionova (AUS) 2:6, 6:2, 6:3
2. kolo, singl: Bojana Jovanovski - (5) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 2:6, 5:7

____________________________________________________________________________

ATP DOHA (QAT) tvrda podloga 1.024 000 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (6) Viktor Troicki - Sergiy Stakhovskiy (UKR) 6:4, 7:5

2.kolo, singl: (6) Viktor Trociki - Teymuraz Gabashvili (RUS) 6:3, 6:1

Četvrtfinale: (6) Viktor Troiciki - Roger Federer (SUI) 2:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: (1) Zimonjić, Troicki - Gabashvili, Kohlshreiber (RUS,GER) 4:6, 7:6, 5:10

Kvalifikacije -
1.kolo: Marko Đoković - Ti Chen (TPE) 6:4, 6:3
           (2) Ilija Bozoljac slobodan
           (6) Nikola Ćirić - Mohammed Reda (KUW) 7:5, 6:2
2. kolo: Marko Đoković - (1) Marco Chiudinelli (SUI) 6:2, 4:6, 2:6
            (2) Ilija Bozoljac - Simon Stadler (GER) 7:6(6), 6:3
            (6) Nikola Ćirić - Frantisek Cermak (CZE) 7:6(5), 6:7(2), 6:3
3.kolo: (2) Ilija Bozoljac - (5) Antonio Veić (CRO) 7:5, 6:7, 4:6
            (6) Nikola Ćirić - (3) Lukas Rosol (CZE) 6:4, 4:6, 4:6

_________________________________________________________________________

ATP CHENNAI (IND) tvrda podloga 398.250 dolara SERIJA 250

1.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - Eduardo Schwank (ARG) 6:3, 6:4

2.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - (q) Alexandre Kudryavtsev (RUS) 6:2, 7:6

Četvrtfinale: (6) Janko Tipsarević - Kei Nishikori (JPN) 6:4, 6:4

Polufinale: (6) Janko Tipsarević - (7) Xavier Malisse (BEL) 6:3, 3:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - (wc) Sharan, Vardhan (IND,IND) 6:2, 6:2

Četvrtfinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Lipsky, Ram (USA,USA) 6:4, 6:2

Polufinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Haase, Martin (NED,USA) 6:2, 3:6, 7:10
_______________________________________________________________________

ITF QUANZHOU (CHN) tvrda podloga 50.000 dolara

 1. kolo, singl: Aleksandra Krunić - Julia Glushko (ISR) 2:6, 0:6
                    (q) Doroteja Erić - (8) Eirini Georgatou (GRE) 5:7, 6:1, 6:1
2.kolo, singl:  (q) Doroteja Erić - (WC) Wan-Ting Liu (CHN)  6:7(6), 6:4, 6:3
Četvrtfinale:  (q) Doroteja Erić - (3) Stephanie Foretz Gacon (FRA) 2:6, 2:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Ai Yamamoto (JPN) 6:1, 6:4
2. kolo: Doroteja Erić - Kai-Lin Zhang (CHN) 6:2, 6:4

___________________________________________________________________


ITF COFFEE BOWL 2011.

SAN JOSE (CRC) tvrda podloga JUNIORSKI TURNIR, G1

Devojke -
1. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska slobodna
2. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Hannah King (USA) 6:4, 7:5
3.kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Rebecca Peterson (SWE) 6:2, 6:2
Četvrtfinale: (6) Saška Gavrilovska - (3) Danka Kovinić (MNE) 3:6, 4:6

Muškarci -
1. kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:4, 6:2
                     (10) Peđa Krstin - Robert Livi (USA) 6:1, 6:3
2.kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Thiago Augusto Bitencourt Pinheiro (BRA) 6:7, 6:3, 5:7
                    (10) Peđa Krstin -  Gaston Paz (ARG) 6:2, 6:2
3.kolo, singl: (10) Peđa Krstin - Paul Monteban (NED) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (10) Peđa Krstin - (2) Bjorn Fratangelo (USA) 4:6, 4:6
 


 


HOPMAN CUP 2011

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

PERTH (AUS) tvrda podloga

Osam reprezentacija podeljeno je u dve grupe u kojima igra svako sa svakim. Jedan susret se sastoji od dva singla ( ženski i muški) i miks dubla.
Pobednici grupa igraju međusobno u finalu u subotu 8. januara 2011. godine


GRUPA A
 (1) Srbija - Ana Ivanović i Novak Đoković
(3) Belgija  - Justine Henin i Ruben Bemelmans
 Australija - Alicia Molik i Lleyton Hewitt
Kazahstan - Yaroslava Shvedova i Andrey Golubev

1. kolo: (3) Belgija - Australija 1:2
            (1) Srbija - Kazahstan 3:0
Ana Ivanović - Yaroslava Shvedova 7:6(6), 6:1
Novak Đoković - Andrey Golubev 4:6, 6:3, 6:1
Ivanović, Đoković - Shvedova, Golubev 7:6(7), 6:4

2. kolo:  (3) Belgija - Kazahstan 3:0
            (1) Srbija - Australija 3:0
Ana Ivanović - Alicia Molik 6:4, 6:0
Novak Đoković - Lleyton Hewitt 6:2, 6:4
Ivanović, Đoković - Molik, Hewitt 6:7, 7:5, 10:6

3.kolo:
Australija - Kazahstan 3:0
(1) Srbija - (3) Belgija 1:2
Ana Ivanović - Justine Henin 4:6, 3:6
Novak Đoković - Ruben Bemelmans 6:3, 6:2
Ivanović, Đoković - Henin, Bemelmans 6:3, 4:6, 4:10

Selekcija Srbije je izborila finale, ali zbog povrede naše reprezentativke Ane Ivanović morali su odustati od borbe za titulu.

GRUPA B
(2) Velika Britanija- Laura Robson i Andy Murray
 (4) Italija - Francesca Schiavone i Potito Starace
 Francuska - Kristina Mladenovic i Nicolas Mahut
 USA - Bethanie Mattek-Sands i John Isner

Pobednik grupe B bila je slekcija USA, koja je i u samom finalu savladala reprezentaciju Belgije 2:1.


DAVIS CUP

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

FINALE (03-05.12.2010)

SRBIJA - FRANCUSKA 3:2

Petak, 03.12.2010, singlovi: Janko Tipsarević - Gael Monfils 1:6, 6:7(4), 0:6
                                            Novak Đoković - Gilles Simon 6:3, 6:1, 7:5

Subota, 04.12.2010, dubl: Nenad Zimonjić, Viktor Troicki - Michael Llodra, Arnaud Clement 6:3, 7:6(3), 4:6, 5:7, 4:6

Nedelja, 05.12.2010, singlovi: Novak Đoković - Gael Monfils 6:2, 6:2, 6.4
                                               Viktor Troicki - Michael Llodra 6:2, 6:2, 6:3


REZULTATI 1 - 7.11.2010.

Datum objave: 01.11.2010. // Kategorija: Vesti


WTA BALI (INA) tvrda podloga 600.000 dolara


1.kolo: Ana Ivanović - (3) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)

______________________________________________________________ 

ATP BASEL (SUI) dvorana - greenset 1.755000 evra SERIJA 500

1. kolo, singl: Janko Tipsarević - Denis Istomin (UZB) 6:2, 6:4
                     Viktor Troicki - Michael Berrer (GER) 6:3, 6:0
                    (2) Novak Đoković - Ernests Gulbis (LAT) 6:4, 6:2

2.kolo, singl: Janko Tipsarević - (1) Roger Federer (SUI)
                  Viktor Troicki - ???
                  (2) Novak Đoković - ???


Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Knowle, Ram (AUT,ISR) 6:3, 6:3
            (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Čilić, Kas (CRO,GER)

Četvrtfinale: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Dlouhy, Stepanek (CZE,CZE)
_____________________________________________________________

ATP ECKENTAL (GER) dvorana - tepih 30.000 evra + H

1.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (4) Grigor Dimitrov (BUL) 6:4, 7:6(4)

2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - Dieter Kindlmann (GER)

_____________________________________________________________


ITF TAIPEI (TPE) dvorana - tepih 100.000 dolara + H

1.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Sania Mirza (IND) 6:3, 6:4
2.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Noppawan Lertcheewakarn (THA)

________________________________________________________

ITF ISMANING (GER) dvorana - tepih 50.000 dolara + H

Dubl -

1.kolo: Mirčić, Line (SRB,FIN) - Ivakhnenko, Kozlova (UKR,UKR) 6:3, 4:6, 10:6
Četvrtfinale: Mirčić, Line (SRB,FIN) - (4) Birnerova, Pavlović (CZE,FRA)

____________________________________________________________

ITF LA MARSA (TUN) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: Marina Kačar - (3) Nicole Clerico (ITA) 6:2, 6:3
2.kolo, singl: Marina Kačar - (q) Fatima Zorah Boubdallah (ALG)

Dubl -
1.kolo: Kačar, Sekulić (SRB,GER) - Birnbaurn, Kovaltes (FRA,UKR) 6:4, 2:6, 6:10

____________________________________________________________


ITF ANTALYA (TUR) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (WC) Burak Vardal (TUR) 6:2, 6:2
2.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (q) Dario Perez (ARG)

________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Nikola Čačić - (LL) Marc Stillitano (MON) 6:7(3), 6:3, 6:1
               (6) Arsenije Zlatanović - (q) Jan Blecha (CZE) 6:2, 6:3
2.kolo, singl:(6) Arsenije Zlatanović - Nikola čačić

Dubl -

1.kolo:(4) Čačić, Zlatanović - Crepaldi, Glancy (ITA,IRL) 7:5, 6:4
Četvrtfinale: (4) Čačić, Zlatanović - Jarc,Kočevar-Desman (SLO,SLO)


REZULTATI 24 - 31.10.2010.

Datum objave: 01.11.2010. // Kategorija: Vesti

WTA CHAMPIONSHIPS 2010, DOHA (QAT) tvrda podloga


Kesten grupa:
(1) Caroline Wozniacki,  (4) Francesca Schiavone, (5) Samantha Stosur, (7) Elena Dementieva

Caroline Wozniacki - Elena Dementieva 6:1, 6:1
Francesca Schiavone - Samantha Stosur 4:6, 4:6
Caroline Wozniacki - Samantha Stosur 4:6, 3:6
Samantha Stosur - Elena Dementieva 6-4 4-6 6-7(4)
Caroline Wozniacki - Francesca Schiavone 3-6 6-1 6-1
Francesca Schiavone - Elena Dementieva 6:4, 6:2

Bela grupa:
(2) Vera Zvonareva, (3) Kim Clijsters, (6) Jelena Janković, (8) Victoria Azarenka

Jelena Janković - Vera Zvonareva 3:6, 0:6
Vera Zvonareva - Victoria Azarenka 7:6(4), 6:4
Jelena Janković - Kim Clijsters 2:6, 3:6
Kim Clijsters - Victoria Azarenka 6:4, 5:7, 6:1
Vera Zvonareva - Kim Clijsters 6:4, 7:5
Jelena Janković - Victoria Azarenka 4:6, 1:6
__________________________________________________________________________

ATP ST. PETERSBURG (RUS) dvorana - tvrda podloga750.000 dolara SERIJA 250

1.kolo, singl: (5) Viktor Troicki - Rainer Schuettler (GER) 3:6, 6:4, 3:6
                    (3) Janko Tipsarević - Igor Kunitsyn (RUS) 6:4, 6:2
2.kolo, singl: (3) Janko Tipsarević - Michael Russell (USA) 6:2, 7:5
Četvrtfinale: (3) Janko Tipsarević - Mikhail Kukushkin (KAZ) 5:7, 6:3, 4:6

Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Troicki - Fognini, M. Gonzalez (ITA,ARG) 6:3, 6:4
Četvrtfinale: Tipsarević, Troicki  - (2) Bopanna, Qureshi (IND,PAK) 6:3, 6:7(4), 1:10

________________________________________________________________________

ATP VIENNA (AUT) dvorana - tvrda podloga 650.000 evra SERIJA 250

Dubl -
1. kolo: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Seppi, Vagnozzi (ITA,ITA) 6:0, 6:0
Četvrtfinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - M. Gonzalez, Marx (MEX,GER) 4:6, 7:5, 10:4
Polufinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (4) Knowle, Ram (AUT,ISR) 6:4, 6:2
TITULA: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (3) Fyrstenberg, Matkowski (POL,POL) 7:5, 3:6, 10:5
_________________________________________________________________________

ITF POITIERS (FRA) dvorana - tvrda podloga 100.000 dolara

1. kolo, singl: (6) Bojana Jovanovski - (q) Rika Fujiwara (JPN) 6:1, 6:3
2.kolo, singl: (6) Bojana Jovanovski - Stephanie Foretz Gacon (FRA) 3:6, 6:3, 1:6
_________________________________________________________________________

ITF ISTANBUL (TUR) dvorana - tvrda podloga  25.000 dolara

1. kolo, singl: (Q) Teodora Mirčić - Yuliana Fedak (UKR) 4:6, 6:4, 6:1
2. kolo, singl: (Q) Teodora Mirčić - Iryna Kuryanovich (BLR) 5:7, 3:6

Dubl -
1. kolo: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA)
Četvrtfinale: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA) - Haas, Palkina (GER,KGZ) bez borbe, predaja drugog para
Ppolufinale: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA) - (4) Bychkova,  Kuryanovich (RUS,BLR) 4-6 2-6

_____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK 2 (CRO) šljaka 10.000 dolara

1. kolo, singl: (7) Nataša Zorić - (q) Julia Wachaczyk (GER) 6:1, 3:6, 6:3
                    Dunja Šunkić - Dalia Zafirova (BUL) 5:7, 3:6
2. kolo, singl: (7) Nataša Zorić - (q) Ema Mikulčić 6:0, 6:3
Četvrtfinale: (7) Nataša Zorić - (2) Elora Dabija (ROU) 6:2, 6:3
Polufinale: (7) Nataša Zorić - Dijana Banovec (CRO) 7:5, 6:2
Finale: (7) Nataša Zorić - Klaudia Boczova (SVK) 3:6, 5:7

Dubl -
1. kolo: Uzelac, Radovanović (SRB,FRA) - Horakova, Vassileva (CZE,BUL) 6:7(2), 2:6
            Lukač, Šunkić - Radu, Vierin (ROU,ITA) predaja prvog para bez borbe
           Zorić, Klepić (SRB,CRO) - Kawa, Sedenkova (POL,CZE) 3:6, 6:2, 10:6
Četvrtfinale: Zorić, Klepić (SRB,CRO) - (2) Enache, Vaideanu (ROU,ITA) 4:6, 2:6

___________________________________________________________________________

ITF SANTIAGO (CHI) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: (1) Nikola Ćirić - (WC) Gonzalo Lama (CHI) 6:2, 7:6(3)
2. kolo, singl: (1)Nikola Ćirić - (q) Nicolas Gustavo Kauer (CHI) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (1) Nikola Ćirić - (6) Guillermo Hormazabal (CHI) 3:6, 6:7(7)

__________________________________________________________________________

 ITF DUBROVNIK 2 (CRO) šljaka15.000 dolara

1. kolo, singl: Ivan Bjelica - (q) Matej Sabanov (CRO) 6:4, 7:6(4)
                     (3) Boris Pašanski - Llaurentiu-Ady Gavrlia (ROU) 3:6, 6:0, 6:3
                     (8) David Savić - Norbert Gombos (SVK) 6:3, 6:1
2.kolo, singl: Ivan Bjelica - (5) Javier Marti (ESP) 2:6, 6:3, 6:1
                    (3) Boris Pašanski - Morgan Phillips (GBR) 6:4, 6:3
                    (8) David Savić - (WC) Mate Pavić (CRO) 6:4, 3:6, 7:6(2)
Četvrtfinale: Ivan Bjelica - Dino Marcan (CRO) 4:6, 1:6
                   (3) Boris Pašanski - (7) Kristijan Mesaroš (CRO) 3:6, 3:6
                   (8) David Savić - (2) Alexander Flock (GER) 1:6, 0:6
Dubl -
1. kolo: (2) Bjelica, Savić slobodni
Četvrtfinale: (2) Bjelica, Savić - Sabanov, Sabanov (CRO,CRO) 6:4, 6:4
Polufinale: (2) Bjelica, Savić  - Mesaroš, Milan (CRO,CRO) 4:6, 5:7

___________________________________________________________________

ITF CAIRO (EGY) šljaka 15.000 dolara

1. kolo, singl: (q) Saša Stojisavljević - (3) Malek Jaziri (TUN) 4:6, 3:6
                     (5) Dušan Lajović - Alexander Rumyantsev (RUS) 6:1, 6:3
                     Miljan Zekić - (7) Nicolas Reissig (AUT) 7:6(8), 3:6, 7:5
2.kolo, singl: (5) Dušan Lajović - (q) Romain Arneodo (FRA) 6:4, 6:3
                     Miljan Zekić - Roman Vogeli (CZE) 6:3, 6:7(5), 6:4
Četvrtfinale: (5) Dušan Lajović - (3) Malek Jaziri (TUN) 3:6, 6:4, 7:5
                     Miljan Zekić - (2) Alexander Lobkov (RUS) 6:1, 4:6, 7:6(6)
Polufinale: (5) Dušan Lajović - (1) Jonathan Dasnieres De Veigy (FRA) 7:6(6), 7:6(0)
                     Miljan Zekić -Lubomir Majsajdr (CZE) 4:6, 6:3, 6:2
TITULA: Miljan Zekić - (5) Dušan Lajović 6:1, 3:6, 6:4

Dubl -
1. kolo: (2) Lajović, Zekić - Alaa, Auf (EGY,EGY) 6:2, 6:3
Četvrtfinale: (2) Lajović, Zekić - Ghio, Zucca (ITA,ITA) 6:2, 6:1
Polufinale: (2) Lajović, Zekić - (3) Lobkov, Rumyantsev (RUS,RUS) 1:6, 1:6

__________________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) veštačka trava 10.000 dolara

1. kolo, singl: Nikola Čačić - (4) Sean Thornley (GBR) 6:2, 7:6(3)
                     (8) Marko Đoković - (q) Markus Eriksson (SWE) 6:2, 6:2
                    Arsenije Zlatanović - Erik Crepaldi (ITA) 5:7, 6:3, 2:6
2.kolo, singl: Nikola Čačić - (q) Sam Barry (IRL) 7:5, 6:3
                   (8) Marko Đoković - Erik Crepaldi (ITA) 6:7(4), 5:7
Četvrtfinale: Nikola Čačić - Daniel Danilović (MNE) 6:3, 6:4
Polufinale: Nikola Čačić - (1) Andera Falgheri (ITA) 3:6, 3:6


Dubl -
1. kolo: Čačić, Đoković - (ALT) Libietis, Zguns (LAT,LAT) 3:6, 6:3, 10:7
(3) Zlatanović, Thornley (SRB/GBR,3) - Fallert, Langer (GER,GER) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: Čačić, Đoković - (1) Gemouchidis, Jakupovič (GRE,GRE)3:6, 4:6
(3) Zlatanović, Thornley (SRB/GBR,3) - (WC) Kalaitzakis, Kapogiannis (GRE,GRE) 6:3, 3:6, 7:10

_________________________________________________________________________

ITF BIRMINGHAM (AL,USA) šljaka 10.000 dolara

1. kolo, singl:(Q) Boris Čonkić - (2) Philip Bester (CAN) 3:6, 2:6

 


REZULTATI 16 - 24.10.2010.

Datum objave: 17.10.2010. // Kategorija: Vesti

WTA MOSCOW (RUS)  dvorana - tvrda podloga 1.000000 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: (1) Jelena Janković slobodna
2.kolo, singl: (1) Jelena Janković - (q) Zarina Diyas (KAZ) 1:6, 2:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Aleksandra Krunić - Darya Kustova (BLR) 6:3, 5:7, 6:3
2. kolo: Aleksandra Krunić - Vitalia Diatchenko (RUS) 7:5, 6:1
3.kolo: Aleksandra Krunić - Mariya Koryttseva (UKR) 1:6, 6:3, 5:7

___________________________________________________________________________

WTA LUXEMBOURG (LUX) dvorana - tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1. kolo, singl: (4) Ana Ivanović - Johanna Larsson (SWE) 6:3, 6:0

2.kolo, singl: (4) Ana Ivanović - Arantxa Parra Santonja (ESP) 6:4, 6:1

Četvrtfinale: (4) Ana Ivanović - (8) Julia Goerges (GER) 3:6, 1:6

Dubl -

1.kolo: (WC) Ivanović, Wickmayer (SRB,BEL) - Scheepers, Vedy (RSA,FRA) 4:6, 6:3, 10:5

Četvrtfinale: (WC) Ivanović, Wickmayer (SRB,BEL) - (4) Hradecka, Voracova (CZE,CZE) 2:6, 2:6

_________________________________________________________________________

ATP MOSCOW (RUS) dvorana - tvrda podloga 1.000000 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: Viktor Troicki - (WC) Dmitry Tursunov (RUS) 5:7, 6:4, 6:3
                   (8) Janko Tipsarević - Horacio Zeballos (ARG) 6:4, 4:6, 3:6

2.kolo, singl: Viktor Troicki - (3) Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3:6, 6:3, 7:5

Četvrtfinale: Viktor Troicki - Horacio Zeballos (ARG) 6:2, 6:1

Polufinale: Viktor Troicki - Pablo Cuevas (URU) 6:3, 6:3

TITULA: Viktor Troicki - (4) Marcos Baghdatis (CYP) 3:6, 6:4, 6:3

Dubl
1. kolo: Tipsarević, Troicki - Vemić, Zovko (SRB,CRO) 7:6(5), 7:5

Četvrtfinale: Tipsarević, Troicki - (1) Bopanna, Qureshi (IND,PAK) 6:4, 7:5

Polufinale: Tipsarević, Troicki - M.Gonzalez, Zeballos (ARG,ARG) 4:6, 6:3, 10:7

Finale: Tipsarević, Troicki - Kunitsyn, Tursunov (RUS,RUS) 6:7(8), 3:6

____________________________________________________________________________

ATP STOCKHOLM (SWE) dvorana - tvrda podloga 600.000 evra SERIJA 250

Kvalifikacije -
1. kolo: Filip Krajinović - Carl Bergman (SWE) 6:4, 4:6, 3:6
___________________________________________________________________________

ATP ORLEANS (FRA) dvorana - greenset 106.500 evra

1. kolo, singl: Ilija Bozoljac - Simone Bolelli (ITA) 6:2, 6:2

2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (2,WC) Xavier Malisse (BEL) 7:6(7), 6:4

Četvrtfinale: Ilija Bozoljac - Nicolas Mahut (FRA) 3:6, 4:6

Dubl -
1.kolo: Bozoljac, Dančević (SRB,CAN) - Grosjean, Mahut (FRA,FRA) 4:6, 2:6

_________________________________________________________________

ATP SANTIAGO (CHI) šljaka 100.000 dolara + H

1.kolo, singl:(SE) Nikola Ćirić - (WC) Ricardo Hocevar (BRA) 6:3, 6:4
2.kolo, singl:(SE) Nikola Ćirić - Guillermo Alcaide (ESP) 3:4 predaja Alcaide

Četvrtfinale: (SE) Nikola Ćirić - Guillaume Rufin (FRA) 5:7, 3:6

Dubl -
1.kolo: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - (WC) Fritz, Lama (CHI,CHI) 6:4, 6:1
Četvrtfinale: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - Schukin, Veić (KAZ,CRO) 6:4, 5:7, 10:7

Polufinale: (ALT) Ćirć, Tošić (SRB,MNE) - Dutra Da Silva, Souza (BRA,BRA) 2:6, 6:3, 11:9

Finale: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - (2) De La Nava, Ramirez Hidalgo (ESP,ESP)
____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK (CRO) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: Barbara Bonić - (Q) Nikola Horakova (CZE) 6:2, 6:2
               (Q) Natalija Kostić - Raluca Elena Platon (ROU) 6:2, 6:1
               (5) Nataša Zorić - (q) Caroline Rohde-Moe (NOR) 6:4, 6:2
               Dunja Šunkić - (q) Darina Sedenkova (CZE) 5:7, 5:7
2.kolo, singl: Barbara Bonić - (1) Diana Enache (ROU) 2:6, 3:6
               (5) Nataša Zorić - (q) Natalija Kostić 6:2, 6:1

Četvrtfinale: (5) Nataša Zorić - (1) Diana Enache (ROU) 6:1, 3:6, 5:7

Dubl -
1.kolo: Bonić, Enache (SRB,ROU) - (1) Brozda, Kolat (POL,POL) 2:6, 1:6
       (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Stamatova, Vassileva (BUL,BUL) 6:0, 6:1
       (WC) Lukač, Šunkić - (2) Enache, Vaideanu (ROU,ITA) 1:6, 6:7(1)

Četvrtfinale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Nikitina, Raičković (RUS,GER) 6:1, 3:6, 5:7

Polufinale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - (1) Brozd, Kolat (POL,POL) 4:6, 6:3, 10:6

Finale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Platon, Radu (ROU,ROU) 6:1, 1:6, 6:10

___________________________________________________________________

ITF MONASTIR (TUN) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Jovana Jakšić - (q) Fiona Gervais (FRA) 3:6, 6:4, 2:6

Dubl -
1.kolo: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Bigi, Van Baal (ITA,NED) 6:2, 6:3
Četvrtfinale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - (2) Hermoso, Lopez (MEX,MEX) 3:6, 7:5, 11:9
Polufinale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Nalborska, Zagorska (POL,POL) 1:6, 6:4, 10:3

Finale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Glimakova, Monova (RUS,RUS) 2:6, 6:1, 7:10

_____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK (CRO) šljaka 15.000

1.kolo, singl:Ivan Bjelica - (WC) Tim Nekić (GER) 6:3,6:4
              (4) Boris Pašanski - David Savić 6:1, 6:1
              (q) Ivan Đurđević - (q) Duje Kekez (CRO) 1:6, 4:6

2.kolo, singl: Ivan Bjelica - (1) Atilla Balazs (HUN) 1:6, 5:7

                 (4) Boris Pašanski - (q) Damir Đumhur (BIH) 6:2, 6:4

Četvrtfinale: (4) Boris Pašanski - Michael Lizner (AUT) 6:1, 6:4

Polufinale: (4) Boris Pašanski - (1) Attila Balazs (HUN) 3:6, 3:6

Dubl -
1.kolo: (3) Bjelica, Savić - (WC) Lupieri, Milan (CRO,CRO) 7:5, 7:6(3)
        Đurđević, Georgescu (SRB,ROU) - Bilić, Brkić (CRO,BIH) 0:6, 4:6

Četvrtfinale: (3) Bjelica, Savić - (WC) Ternar, Zitnik (SLO,SLO) 6:1, 6:4

Polufinale: (3) Bjelica, Savić - Arnaboldi, Phillips (ITA,GBR) 4:6, 6:7

___________________________________________________________________

ITF CAIRO (EGY) šljaka 15.000 dolara

1.kolo, singl: Saša Stojisavljević - Lubomir Majsajdr (CZE) 1:6, 6:2, 3:6
               (6) Dušan Lajović - Omar Hedayet (EGY) 2:6, 3:6
              Miljan Zekić - (7) Karim Maamoun (EGY) 6:2, 6:3
2.kolo, singl: Miljan Zekić - (q) Radim Urbanek (CZE) 6:3, 6:4

Četvrtfinale: Miljan Zekić - Sherif Sabry (EGY) 6:1, 6:3

Polufinale: Miljan Zekić - (2) Alekxander Lobkov (RUS) 2:6, 3:6

Dubl -
1.kolo: Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) - Arneodo, Diep (FRA,FRA) 6:4, 6:4
        (2) Lajović, Zekić - Majsajdr, Vogeli (CZE,CZE) 6:3, 2:6, 10:5
Četvrtfinale: Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) - (3) Granollers-Pujol, Jaziri (ESP,TUN) 2:6, 6:2, 10:8
              (2) Lajović, Zekić - Maampun, Maamoun (EGY,EGY) 6:1, 6:4

Polufinale: (2) Lajović, Zekić - Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) 7:6(4), 7:6(7)

TITULA: (2) Lajović, Zekić - (4) Lobkov, Rumyantsev (RUS,RUS) 7:6(5), 7:6(8)

_____________________________________________________________________

ITF PAROS (GRE) veštačka trava 10.000 dolara

1.kolo, singl: Marko Đoković - Carlos Gomez-Herrera (ESP) 6:3, 2:6, 7:6(5)
               (q) Predrag Nedeljković - Robert Rumler (CZE) 5:7, 0:6
               Arsenije Zlatanović - (2) Claudio Grassi (ITA) 3:6, 4:6
2.kolo, singl: Marko Đoković - (1) Alexander Sadecky (SUI) 3:6, 4:6

Dubl -
1.kolo:(WC) Đukić, Nedeljković - (1) Grassi, Mcgee (ITA,IRL) 3:6, 0:6
       M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - (2) King, Thornley (IRL,GBR) 6:4, 6:3
Četvrtfinale: M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - Liniger, Sterland-Marković (SUI,GBR) 6:2, 6:7(2), 10:6

Polufinale: M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - Bardoczky, Kellner (HUN,HUN) 1:6, 0:6
__________________________________________________________________________

ITF MESHREF (KUW) tvrda podloga 15.000 dolara

1.kolo, singl: Uroš Petronijević - (q) Ahmad Rabeea Muhammad (KUW) 6:1, 2:6, 6:1
1.kolo, singl: Uroš Petronijević - (8) Erik Crepaldi (ITA) 6:4, 6:7(9), 0:6

Dubl-
1.kolo: Petronijević, Jordi (SRB,SUI) - (ALT) Heidari, Niaki (IRI,CAN) 7:6(4), 5:7, 6:10


Janković u finalu

Datum objave: 15.10.2010. // Kategorija: Vesti


Sanchez-Casal Youth Cup 2010, devojke - konkurencija do 18, kategorija G5

Srpska juniorka, 15-godišnja Violeta Janković plasirala se u finale ITF turnira u Barseloni.
U polufinalu kao peti nosilac Violeta je savladala prvog nosioca iz Ukrajine Stanislavu Stašenko
6:4, 6:4.
U borbi za prvi trofej ITF takmičenja u konkurenciji do 18 godina, Violeta će snage odmeriti sa boljom iz meča Cascino (FRA) - Ducu (ROU).


 


REZULTATI od 10 - 17.10.2010.

Datum objave: 15.10.2010. // Kategorija: Vesti

WTA LINZ (AUT) tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1.kolo, singl: (WC,7) Ana Ivanović - (LL) Sorana Cirstea (ROU) 6:2, 6:0
2.kolo, singl: (WC,7) Ana Ivanović - Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (WC,7) Ana Ivanović - Julia Goerges (GER) 7:6(6), 6:2

Polufinale: (WC,7) Ana Ivanović - Roberta Vinci (ITA) 6:3, 7:5

TITULA: (WC,7) Ana Ivanović - Patty Schnyder (SUI) 6:1, 6:2

________________________________________________________________________

ATP SHANGHAI (CHN) tvrda podloga 3.240000 dolara SERIJA 1000

1.kolo, singl: Janko Tipsarević - Andery Golubev (KAZ) 6:3, 6:4
              (2) Novak Đoković slobodan
2.kolo, singl: Janko Tipsarević - (5) Robin Soderling (SWE) 3:6, 6:7(5)
              (2) Novak Đoković - Ivan Ljubičić (CRO) 6:3, 6:3
3.kolo, singl:(2) Novak Đoković - Richard Gasquet (FRA) 6:1, 6:1
Četvrtfinale: (2) Novak Đoković - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) 6:2, 6:3
Polufinale: (2) Novak Đoković - (3) Roger Federer (SUI) 5:7, 4:6

Dubl -
1.kolo: (ALT) Tipsarević, Bellucci (SRB,BRA) - (WC) Bai, Zhang (CHN,CHN) 7:5, 6:4
        Đoković, Erlic (SRB,ISR) - Llodra, Tsonga (FRA,FRA) 6:3, 6:1
        (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) slobodni
2.kolo:(ALT) Tipsarević, Bellucci (SRB,BRA) - (3) Melzer, Paes (AUT,IND) 3:6, 3:6
       (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Đoković, Erlic (SRB,ISR) 7:6(4), 4:6, 10:5
Četvrtfinale: (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (6) Fyrstenberg, Matkowski (POL,POL) 4:6, 3:6

____________________________________________________________________________


ATP ASUNCION (PAR) šljaka 75.000 dolara + H

1.kolo, singl: Nikola Ćirić - Martin Alund (ARG) 6:4, 6:3
2.kolo, singl: Nikola Ćirić - (4) Brian Dabul (ARG) 6:1,3:6, 7:6(4)
Četvrtfinale: Nikola Ćirić - (q) Pablo Galdon (ARG) 6:3, 6:4

Polufinale: Nikola Ćirić - Ramon Delgado (PAR) 3:6, 2:6

_________________________________________________________________________

ITF KOS (GRE) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Arsenije Zlatanović - (q) Marko Rajić 6:3, 6:1
2.kolo, singl: Arsenije Zlatanović - (4) Andera Falgheri (ITA) 6:4, 6:0
Četvrtfinale: Arsenije Zlatanović - (6) James Mcgee (IRL) 6:4, 6:2

Polufinale: Arsenije Zlatanović - ???

Dubl -
1.kolo: Zlatanović, Sterland-Marković (SRB,GBR) - Capone, Glancy (ITA,IRL) 4:6, 3:6


_________________________________________________________________________

ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: (8) Nikola Čačić - Mateusz Szmigiel (POL) 7:6(5), 6:2
2.kolo, singl: (8) Nikola Čačić - (q) Gaetan De Lovinfosse (BEL) 6:7(8), 6:7(7)

Dubl -
1.kolo: Čačić, Brkić (SRB,BIH) - (4) De Lovinfosse, Witmeur (BEL,BEL) 6:2, 6:7(6), 10:3
Četvrtfinale: Čačić, Brkić (SRB,BIH) - Akkoyun, Zorlu (TUR,TUR) 1:6, 1:6

____________________________________________________________________

ITF AUSTIN (TX,USA) tvrda podloga 15.000 dolara

1.kolo, singl:(Q) Boris Čonkić - (8) Andera Collarini (USA) 6:4, 6:4
2.kolo, singl:(Q) Boris Čonkić - Jean Andersen (RSA) 5:7, 4:6

Dubl -
1.kolo: Čonkić, Rogers (SRB,USA) - Remedi,Stopinni (ITA,ITA) 6:1, 6:2
Četvrtfinale: Čonkić, Rogers (SRB,USA) - (3) Collarini, Živković (USA,USA) bez borbe, predaja drugog para
Polufinale: Čonkić, Rogers (SRB,USA) - (WC) Haggard, Pollock (RSA,USA) 0:6, 6:7(5)

_________________________________________________________________________

ITF MESHREF (KUW) tvrda podloga 15.000 dolara

1.kolo, singl: Uroš Petronijević - (WC) Mansour Bohamad (KUW) 6:1, 6:0
2.kolo, singl: Uroš Petronijević - (4) Mikhail Vasiliev (RUS) 2:6, 2:6

Dubl -

1.kolo: Petronijević, Al Abdullah (SRB,KSA) - Al Barwani, Focht (OMA,GER) 6:3, 6:1
Četvrtfinale: Petronijević, Al Abdullah (SRB,KSA) - Abdal,Bouhamad (KUW,KUW) 7:6(3), 6:4
Polufinale: Petronijević, Al Abdullah (SRB,KSA) - Margaroli, Vasiliev (SUI,RUS) 1:6, 1:6


REZULTATI 27.09 - 10.10.2010.

Datum objave: 04.10.2010. // Kategorija: Vesti

WTA BEIJING (CHN) tvrda podloga 4.500000 dolara SERIJA PREMIER MANDATORY

1. kolo, singl: Ana Ivanović - (11) Marion Bartoli (FRA) 6:2, 6:3
                    (3) Jelena Janković - Klara Zakopalova (CZE) 7:5, 7:5
                    (q) Bojana Jovanovski - (q) Kateryna Bondarenko (UKR) 5:7, 6:4, 6:3
2. kolo, singl: (3) Jelena Janković - (q) Bojana Jovanovski 6:4, 2:6, 2:6

                   Ana Ivanović - Olga Govortsova (BLR) 6:0, 7:5

3.kolo, singl: (q) Bojana Jovanovski - (15) Shahar Peer (IZR) 1:6, 2:6

                  Ana Ivanović - (7)  Elena Dementieva (RUS) 7:6(2), 7:6(4)

Četvrtfinale: Ana Ivanović - (1) Caroline Wozniacki (DEN) 6:7(1), 4:6

Kvalifikacije -
1. kolo: (16) Bojana Jovanovski - (WC) Kai-Zin Zhang (CHN) 6:0, 6:2
2. kolo: (16) Bojana Jovanovski - (8) Arantxa Parra Santonja (ESP) 6:2, 6:2
____________________________________________________________________

ATP BEIJING (CHN) tvrda podloga 2.100000 dolara SERIJA 500

1. kolo, singl: (1) Novak Đoković - (WC) Mao-Xin Gong (CHN) 6:1, 6:3
                     Janko Tipsarević - Mardy Fish (USA) 2:6, 6:7(5)

2.kolo, singl: (1) Novak Đoković - Mardy Fish (USA) bez borbe, predaja Fisha zbog povrede

Četvrtfinale: (1) Novak Đoković - Gilles Simon (FRA) 6:3, 6:2

Polufinale: (1) Novak Đoković - (WC) John Isner (USA) 7:6(1), 6:2

TITULA: (1) Novak Đoković - (8) David Ferrer (ESP) 6:2, 6:4

Dubl -
1.kolo: Tipsarević, Almagro (SRB,ESP) - Fish, Knowles (USA,BAH) 6:7(2), 2:6
            (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Golubev, Istomin (KAZ,UZB) 6:4, 6:1

2.kolo: (2) Zimnojić, Nestor (SRB,CAN) - ???
____________________________________________________________________

ATP TOKYO (JPN) tvrda podloga 1.100000 dolara SERIJA 500

1. kolo, singl: Viktor Troicki- (WC) Kei Nishikori (JPN) 6:4, 6:2

2.kolo, singl: Viktor Troicki - (4) Jurgen Melzer (AUT) 7:6(7), 3:7, 7:6(3)

Četvrtfinale: Viktor Troicki - Guillermo Garcia-Lopez (ESP) 6:2, 3:6, 6:4

Polufinale: Viktor Troicki - (1) Rafael Nadal (ESP) 6:7(4), 6:4, 6:7(7)

Dubl -
1. kolo: Troicki, Kas (SRB,GER) - (2) Moodie, Norman (RSA,BEL) 7:6(3), 6:4

Četvrtfinale: Troicki, Kas (SRB,GER) - Seppi, Tursunov (ITA,RUS) 2:6, 6:7(3)
____________________________________________________________________

ATP BANGKOK (THA) dvorana - tvrda podloga 550.000 dolara SERIJA 250

TITULA U DUBLU: Troicki, Kas (SRB,GER) - (4) Erlich, Melzer (ISR,AUT) 6:4, 6:4

___________________________________________________________________

ATP MONS (BEL) dvorana - GREENSET, 106.500 evra + H, TRETORN SERIJA

1. kolo, singl: Ilija Bozoljac - (3) Olivier Rochus (BEL) 5:7, 4:6

Dubl -
1. kolo: (3) Vemić, Zovko (SRB,CRO) - Ratiwatana, Ratiwatana (THA,THA) 2:6, 5:7
           Bozoljac, Cerretani (SRB,USA) - (WC) Darcis, Goffin (BEL,BEL) 4:6, 6:1, 7:10

Kvalifikacije -
1. kolo: Dušan Vemić - Gaetan De Lovinfosse (BEL) 4:6, 7:5, 4:6
______________________________________________________________________

ATP BUENOS AIRES (ARG) šljaka 75.000 dolara + H

1. kolo, singl: Nikola Ćirić - (7) Ramon Delgado (PAR) 6:3, 6:2

2.kolo, singl: Nikola Ćirić - (WC) Agustin Velotti (ARG) 6:1, 7:6(6)

Četvrtfinale: Nikola Ćirić - (4) Carlos Berlocq (ARG) 1:6, 1:3 predaja Ćirića

____________________________________________________________________

ATP PALERMO (ITA) šljaka 42.500 evra + H

1. kolo, singl: (SE) Boris Pašanski - Bastian Knittel (GER) 6:4, 6:3

2.kolo, singl: (SE) Boris Pašanski - Attila Balazs (HUN) 4:6, 1:6

____________________________________________________________________

ATP NAPOLI (ITA) šljaka 42.500 evra + H

Četvrtfinale: (Q) Boris Pašanski - (1) Potito Starace (ITA) 6:4, 6:7(4), 6:3
Polufinale:  (Q) Boris Pašanski - Anderas Haider - Maurer (AUT) 6:3, 7:6(7)
Finale: (Q) Boris Pašanski - (2) Fabio Fognini (ITA) 4:6, 2:4 prekid, Boris je predao meč
___________________________________________________________________

ITF MADRID (ESP) šljaka 50.000 dolara

1.kolo, singl: Aleksandra Krunić - Estrella Cabeza-Candela (ESP) 6:2, 7:6(2)

2.kolo, singl: Aleksandra Krunić - (5) Cagla Buyukakcay (TUR) 6:3, 6:1

Četvrtfinale: Aleksandra Krunić - Leticia Costas-Moreira (ESP) 1:6, 0:6