Arhiva vesti - Sve vesti

Milojević zaustavljen u finalu Karakasa

Datum objave: 16.01.2011. // Kategorija: Vesti

ITF COPA GATORADE 2011
CARACAS (VEN), TVRDA PODLOGA, JUNIORSKI TURNIR, G1

Najbolji junior Srbije 15- godišnji Nikola Milojević odigrao je finale juniorskog turnira u Karakasu (prva kategorija).
U polufinalu Nikola je kao treći nosilac savladao Gabriela Vicentinia Pereiru iz Brazila 6:0, 6:2.
Milojević, 34. junior sveta u borbi za tiulu prestižnog juniorskog turnira  u Karakasu, snage je odmerio sa prvim nosiocem
ovog takmičenja Hugom Dellienom iz Bolivije. Hugo je do pobede stigao nakon 6:4, 6:3.

Nikolu samim ulaskom u finale očekuje veliki skok na ITF listi u konkurenciji do 18 godina, plasman među dvadeset najboljih juniora sveta.  
 

 


Jorovićeva pokupila lovorike

Datum objave: 13.01.2011. // Kategorija: Vesti
 
POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA
 

Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održano je pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake. 

Glavni turnir startovao je 10. januara 2011, danas (13. januara 2011) odigrana su finala – devojčice i dečaci. 


U ženskom finalu borile su se Ivana Jorović – članica TK Elit Novi Sad i Nikolina Jović – članica TK Gemax. Šampionski pehar otišao je u ruke Jorovićeve nakon pobede od 6:4, 6:4. 
 
Devojčice, prvo kolo, glavni turnir: Jorović – Đorđević 6:0, 6:0, Marković – Čubranović 6:2, 6:0, Vuković – Pejović 6:4, 6:4, Dmitrović – Antonijević 7:5, 6:3, Tomić – Janošević 6:1, 6:4, Milojević – Filipović 6:7, 7:6, 6:2, Lukić – Čobanović 6:0, 6:4, Vučković – Grubač 7:5, 6:4, Cvijetić – Stošić 6:2, 6:4, Čortanovački – Dajević 6:4, 5:7, 6:3, Marjanović – Marinković 7:5, 6:4, Panić – Stevanović 6:2, 6:2, Dančetović – Đere 6:0, 6:3, Jović – Dimitrijević 6:3, 6:1, Živković – Cvetković 6:2, 6:1, Ristić – Mihajlović 6:4, 6:3. Drugo kolo: Jorović – Marković 6:0, 6:2, Dmitorivć – Vuković 6:4, 6:2, Tomić – Milojević 6:0, 6:0, Vučković – Lukić  6:1, 6:1, Cvijetić – Čortanovački 6:1, 7:5, Panić – Marjanović 6:0, 6:4, Jović – Dančetović 6:3, 6:1, Živković – Ristić 2:6, 6:2, 7:6(5). Četvrtfinale: Jorović – Dmitrović 6:1, 6:0, Tomić – Vučković 6:7, 6:4, 6:4, Panić – Cvijetić 6:3, 7:5, Jović – Živković 6:0, 6:1. Polufinale: Ivana Jorović – Tamara Tomić 6:2, 6:1, Nikolina Jović – Milica Panić 6:1, 6:1. 

 Finale: Ivana Jorović – Nikolina Jović 6:4, 6:4. 

 


Vukičević na tronu

Datum objave: 13.01.2011. // Kategorija: Vesti
POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA
 

Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održano je pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake. 
 
Glavni turnir startovao je 10. januara 2011, danas (13. januara 2011) odigrana su finala – devojčice i dečaci. 
 
U muškom finalu snage su odmerili Filip Grbić i Dušan Vukičević. 
 
Pobedu od 6:2, 6:4, zabeležio je Dušan Vukičević i poneo naziv šampiona Srbije u kokurenciji do 14 godina za 2011. godinu. 

REZULTATI 

Dečaci, prvo kolo, glavni turnir: Grbić – Popović 6:1, 6:1, Đerić – Pavlović 1:6, 6:4, 6:1, Stamenković – Vranješ 6:2, 6:4, Trejgut – Melović 6:1, 6:0, Drnić – Nurović 6:0, 6:0, Bogićević – Hopić 6:4, 6:1, Tanović – Mrkić 6:1, 6:2, Gičić – Stefanović 6:4, 6:4, Čurčin – Đorđević 6:4, 6:4, Butulija – Trifunović 6:4, 6:1, Hakač – Daskalović 3:6, 6:0, 6:2, Plisko – Lazarević 6:3, 7:6(3), Vukotić – Milovanović 6:0, 6:0, Medanović – Kaić, Milićević – Kecmanović 6:0, 6:0, Vukićević – Tasić 6:2, 6:2. Drugo kolo: Grbić – Đerić 6:1, 6:0, Trejgut – Stamenković 6:1, 6:1, Drnić – Bogićević 6:4, 7:5, Gičić – Tanović 6:2, 6:4, Čurčin – Butulija 6:2, 6:1, Hakač – Plisko 6:2, 4:6, 6:3, Merdanović – Vukotić 7:6(2), 3:6, 6:2, Vukićević – Milićević 6:4, 4.6, 6:0. Četvrtfinale: Grbić – Trejgut 6:1, 6:0, Drinić – Gičić 7:5, 6:3, Čurčin – Hakač 6:2, 6:3, Vukićević -  Merdanović 6:1, 6:3. Polufinale: Filip Grbić –  Milan Drinić 6:2, 6:2, Dušan Vukićević – Aleksandar Čurčin 6:2 6:4. 

Finale: Dušan Vukićević – Filip Grbić 6:2, 6:4. 


Poznati finalisti

Datum objave: 13.01.2011. // Kategorija: Vesti

finalisti: Dušan Vukićević i Filip Grbić

POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA
 


Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održava se pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake.

Glavni turnir startovao je 10. januara 2011. Danas (13. januara 2011) na programu su finala – devojčice i dečaci. U ženskom finalu snage će odmeriti Ivana Jorović i Nikolina Jović, dok će se u muškom finalu sastati Filip Grbić i Dušan Vukićević.
Muško finale zakazano je za 10 časova u Impuls hali na Novom Beogradu (Vladimira Popovića 10), odmah po završetku muškog sledi finale žena.
Pehare je trećeplasiranim devojčicama i dečacima uručio je  sportski direktor TSS Aleksandar Bolić.

REZULTATI

Dečaci -

Polufinale: Filip Grbić –  Milan Drinić 6:2, 6:2, Dušan Vukićević – Aleksandar Čurčin 6:2 6:4.

Finale: Filip Grbić – Dušan Vukićević.

Devojčice –

Polufinale: Ivana Jorović – Tamara Tomić 6:2, 6:1, Nikolina Jović – Milica Panić 6:1, 6:1.

 Finale: Ivana Jorović – Nikolina Jović.


POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA

Datum objave: 11.01.2011. // Kategorija: Vesti
Glavni turniri u Impuls hali ulaze u drugu polovinu
Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održava se pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake. Tokom proteklog vikenda na terenima u Impuls hali (tereni su novi i priliku da prvi na njima odigraju mečeve upravo imaju mladi srpski juniori) odigrani su kvalifikacioni turniri. 
Glavni turnir startovao je juče 10. januara 2011.  kada su odigrana dva kola glavnog žreba za dečake, danas su na programu mečevi prvog i drugog kola za devojčice, dok su za sredu planirani četvrtfinalni i polufinalni mečevi za devojčice i dečake.
REZULTATI 

Dečaci, prvo kolo, glavni turnir: Grbić – Popović 6:1, 6:1, Đerić – Pavlović 1:6, 6:4, 6:1, Stamenković – Vranješ 6:2, 6:4, Trejgut – Melović 6:1, 6:0, Drnić – Nurović 6:0, 6:0, Bogićević – Hopić 6:4, 6:1, Tanović – Mrkić 6:1, 6:2, Gičić – Stefanović 6:4, 6:4, Čurčin – Đorđević 6:4, 6:4, Butulija – Trifunović 6:4, 6:1, Hakač – Daskalović 3:6, 6:0, 6:2, Plisko – Lazarević 6:3, 7:6(3), Vukotić – Milovanović 6:0, 6:0, Medanović – Kaić, Milićević – Kecmanović 6:0, 6:0, Vukićević – Tasić 6:2, 6:2. Drugo kolo: Grbić – Đerić 6:1, 6:0, Trejgut – Stamenković 6:1, 6:1, Drnić – Bogićević 6:4, 7:5, Gičić – Tanović 6:2, 6:4, Čurčin – Butulija 6:2, 6:1, Hakač – Plisko 6:2, 4:6, 6:3, Merdanović – Vukotić 7:6(2), 3:6, 6:2, Vukićević – Milićević 6:4, 4.6, 6:0. Četvrtfinale: Grbić – Trejgut 6:1, 6:0, Drinić – Gičić 7:5, 6:3, Čurčin – Hakač 6:2, 6:3, Vukićević -  Merdanović 6:1, 6:3. Polufinale: Grbić –  Drinić 6:2, 6:2, Vukićević – Čurčin 6:2 6:4. Finale: Grbić – Vukićević. 

Devojčice, prvo kolo, glavni turnir: Jorović – Đorđević 6:0, 6:0, Marković – Čubranović 6:2, 6:0, Vuković – Pejović 6:4, 6:4, Dmitrović – Antonijević 7:5, 6:3, Tomić – Janošević 6:1, 6:4, Milojević – Filipović 6:7, 7:6, 6:2, Lukić – Čobanović 6:0, 6:4, Vučković – Grubač 7:5, 6:4, Cvijetić – Stošić 6:2, 6:4, Čortanovački – Dajević 6:4, 5:7, 6:3, Marjanović – Marinković 7:5, 6:4, Panić – Stevanović 6:2, 6:2, Dančetović – Đere 6:0, 6:3, Jović – Dimitrijević 6:3, 6:1, Živković – Cvetković 6:2, 6:1, Ristić – Mihajlović 6:4, 6:3. Drugo kolo: Jorović – Marković 6:0, 6:2, Dmitorivć – Vuković 6:4, 6:2, Tomić – Milojević 6:0, 6:0, Vučković – Lukić  6:1, 6:1, Cvijetić – Čortanovački 6:1, 7:5, Panić – Marjanović 6:0, 6:4, Jović – Dančetović 6:3, 6:1, Živković – Ristić 2:6, 6:2, 7:6(5). Četvrtfinale: Jorović – Dmitrović 6:1, 6:0, Tomić – Vučković 6:7, 6:4, 6:4, Panić – Cvijetić 6:3, 7:5, Jović – Živković 6:0, 6:1. Polufinale: Jorović – Tomić 6:2, 6:1, Jović - Panić 6:1, 6:1.



REZULTATI 10 - 17.01.2011.

Datum objave: 09.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA SYDNEY (AUS) tvrda podloga 618.000 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: (6) Jelena Janković - Aravane Rezai (FRA) 5:7, 6:2, 3:6

              (q) Bojana Jovanovski - Kaia Kanepi (EST) 6:4, 6:4

2.kolo, singl: (q) Bojana Jovanovski - Aravane Rezai (FRA) 7:6(4), 7:6(4)

Četvrtfinale: (q) Bojana Jovanovski - Flavia Pannetta (ITA) 6:4, 6:1

Polufinale: (q) Bojana Jovanovski - (8) Na Li (CHN)  6:7(5), 3:6

Kvalifikacije -
1. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Lourdes Dominguez Lino (ESP) 1:6, 7:5, 6:0
2. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Arantxa Rus (NED) 6:2, 5:7, 7:5 
3. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Sorana Cirstea (ROU) 6:4, 6:2

_____________________________________________________________________

ATP SYDNEY (AUS) tvrda podloga 422.300 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (4) Viktor Troicki slobodan
2. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - pobednik Stepanek - Chela 6:2, 6:3

Četvrtfinale: (4) Viktor Troicki - (5) Richard Gasquet (FRA)  6:4, 6:4

Polufinale: (4) Viktor Troicki - Florian Mayer (GER) 6:4, 7:6(4)

Finale: (4) Viktor Troicki - Gilles Simon (FRA)  5:7, 6:7(4)

___________________________________________________________________

ITF PINGGUO (CHN) tvrda podloga 25.000 dolara

 1.kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (1) Julie Coin (FRA) 1:6, 6:2, 0:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Boyan Wang (CHN) 6:3, 6:2
2. kolo: Doroteja Erić - (8) Ran Tian (CHN) 7:5, 6:1

3.kolo: Doroteja Erić - (9) Lin Zhu (CHN) 6:2, 6:7, 6:4 

___________________________________________________________________

 ITF PLANTATION (FL,USA) šljaka 25.000 dolara

 

1.kolo, singl:(Q) Nataša Zorić - (q) Allie Will (USA) 6:3, 3:6, 3:6

Kvalifikacije -

1.kolo:(12) Nataša Zorić - (WC) Maria Tsakanyan (RUS) 6:1, 6:3

2.kolo:(12) Nataša Zorić - Jan Abaza (USA) 6:0, 6:2

3.kolo:(12) Nataša Zorić - (1) Mashona Washington (USA) 6:2, 3:6, 6:1 

_______________________________________________________________________

ITF GLASGOW (GBR) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(5) Teodora Mirčić - (q) Jessica Ren (GBR) 6:1, 6:1

2.kolo, singl: (5) Teodora Mirčić - (WC) Alexandra Walker (GBR) 6:3, 6:2

Četvrtfinale: (5) Teodora Mirčić - (4) Anna  Fitzpetrick (GBR) 4:6, 6:2, 3:6

Dubl -

FINALE: (1) Mirčić, Tinjić (SRB,CRO) - Eikeri, Shinikova (NOR,BUL) 4:6, 4:6

____________________________________________________________________

ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(6) Dušan Lajović - Patrik Brydolf (SWE) 7:5, 6:3

2.kolo, singl: (6) Dušan Lajović - Dino Marcan (CRO) 7:6(2), 6:4

Četvrtfinale: (6) Dušan Lajović - (1) Attila Balazs (HUN) 7:5, 6:2

Polufinale: (6) Dušan Lajović - (3) Artem Smirnov (UKR) 4:6, 3:6

_________________________________________________________________

ITF COPA GATORADE 2011

CARACAS (VEN) tvrda podloga JUNIORI G1

Devojke -

1.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska slobodna

2.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska - Luicelena Perez (VEN) 0:2 predaja Gavrilovske

Dubl -

Finale: (1) Gavrilovska, Sizikova (SRB,RUS) - (3) Gonzalez, Gonzalez (ECU,PAR)

Muškarci -

1.kolo, singl:(7) Peđa Krstin slobodan

              (3) Nikola Milojević slobodan 

2.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:3, 6:3

               (3) Nikola Milojević - (q) Pol Toledo Bague (ESP) 6:1, 6:1

3.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Nicholas Naumann (USA) 6:4, 6:2

                 (3) Nikola Milojević - (15) Edward Nguyen (CAN) 6:4, 6:2

Četvrtfinale: (7) Peđa Krstin - (q) Eduard Esteve Lobato (ESP) 6:3, 3:2 predaja Lobata

                 (3) Nikola Milojević - Connor Farren (USA) 6:4, 6:3

Polufinale: (7) Peđa Krstin - (1) Hugo Dellien (BOL) 7:6(6), 3:6, 1:6

               (3) Nikola Milojević - Gabriel Vicentini Pereira (BRA) 6:0, 6:2

Finale: (3) Nikola Milojević - (1) Hugo Dellien (BOL)



REZULTATI 1 - 9.01.2011.

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA BRISBANE (AUS) tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1.kolo, singl: Bojana Jovanovski - Anastasia Rodionova (AUS) 2:6, 6:2, 6:3
2. kolo, singl: Bojana Jovanovski - (5) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 2:6, 5:7

____________________________________________________________________________

ATP DOHA (QAT) tvrda podloga 1.024 000 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (6) Viktor Troicki - Sergiy Stakhovskiy (UKR) 6:4, 7:5

2.kolo, singl: (6) Viktor Trociki - Teymuraz Gabashvili (RUS) 6:3, 6:1

Četvrtfinale: (6) Viktor Troiciki - Roger Federer (SUI) 2:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: (1) Zimonjić, Troicki - Gabashvili, Kohlshreiber (RUS,GER) 4:6, 7:6, 5:10

Kvalifikacije -
1.kolo: Marko Đoković - Ti Chen (TPE) 6:4, 6:3
           (2) Ilija Bozoljac slobodan
           (6) Nikola Ćirić - Mohammed Reda (KUW) 7:5, 6:2
2. kolo: Marko Đoković - (1) Marco Chiudinelli (SUI) 6:2, 4:6, 2:6
            (2) Ilija Bozoljac - Simon Stadler (GER) 7:6(6), 6:3
            (6) Nikola Ćirić - Frantisek Cermak (CZE) 7:6(5), 6:7(2), 6:3
3.kolo: (2) Ilija Bozoljac - (5) Antonio Veić (CRO) 7:5, 6:7, 4:6
            (6) Nikola Ćirić - (3) Lukas Rosol (CZE) 6:4, 4:6, 4:6

_________________________________________________________________________

ATP CHENNAI (IND) tvrda podloga 398.250 dolara SERIJA 250

1.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - Eduardo Schwank (ARG) 6:3, 6:4

2.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - (q) Alexandre Kudryavtsev (RUS) 6:2, 7:6

Četvrtfinale: (6) Janko Tipsarević - Kei Nishikori (JPN) 6:4, 6:4

Polufinale: (6) Janko Tipsarević - (7) Xavier Malisse (BEL) 6:3, 3:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - (wc) Sharan, Vardhan (IND,IND) 6:2, 6:2

Četvrtfinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Lipsky, Ram (USA,USA) 6:4, 6:2

Polufinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Haase, Martin (NED,USA) 6:2, 3:6, 7:10
_______________________________________________________________________

ITF QUANZHOU (CHN) tvrda podloga 50.000 dolara

 1. kolo, singl: Aleksandra Krunić - Julia Glushko (ISR) 2:6, 0:6
                    (q) Doroteja Erić - (8) Eirini Georgatou (GRE) 5:7, 6:1, 6:1
2.kolo, singl:  (q) Doroteja Erić - (WC) Wan-Ting Liu (CHN)  6:7(6), 6:4, 6:3
Četvrtfinale:  (q) Doroteja Erić - (3) Stephanie Foretz Gacon (FRA) 2:6, 2:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Ai Yamamoto (JPN) 6:1, 6:4
2. kolo: Doroteja Erić - Kai-Lin Zhang (CHN) 6:2, 6:4

___________________________________________________________________


ITF COFFEE BOWL 2011.

SAN JOSE (CRC) tvrda podloga JUNIORSKI TURNIR, G1

Devojke -
1. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska slobodna
2. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Hannah King (USA) 6:4, 7:5
3.kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Rebecca Peterson (SWE) 6:2, 6:2
Četvrtfinale: (6) Saška Gavrilovska - (3) Danka Kovinić (MNE) 3:6, 4:6

Muškarci -
1. kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:4, 6:2
                     (10) Peđa Krstin - Robert Livi (USA) 6:1, 6:3
2.kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Thiago Augusto Bitencourt Pinheiro (BRA) 6:7, 6:3, 5:7
                    (10) Peđa Krstin -  Gaston Paz (ARG) 6:2, 6:2
3.kolo, singl: (10) Peđa Krstin - Paul Monteban (NED) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (10) Peđa Krstin - (2) Bjorn Fratangelo (USA) 4:6, 4:6
 


 


HOPMAN CUP 2011

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

PERTH (AUS) tvrda podloga

Osam reprezentacija podeljeno je u dve grupe u kojima igra svako sa svakim. Jedan susret se sastoji od dva singla ( ženski i muški) i miks dubla.
Pobednici grupa igraju međusobno u finalu u subotu 8. januara 2011. godine


GRUPA A
 (1) Srbija - Ana Ivanović i Novak Đoković
(3) Belgija  - Justine Henin i Ruben Bemelmans
 Australija - Alicia Molik i Lleyton Hewitt
Kazahstan - Yaroslava Shvedova i Andrey Golubev

1. kolo: (3) Belgija - Australija 1:2
            (1) Srbija - Kazahstan 3:0
Ana Ivanović - Yaroslava Shvedova 7:6(6), 6:1
Novak Đoković - Andrey Golubev 4:6, 6:3, 6:1
Ivanović, Đoković - Shvedova, Golubev 7:6(7), 6:4

2. kolo:  (3) Belgija - Kazahstan 3:0
            (1) Srbija - Australija 3:0
Ana Ivanović - Alicia Molik 6:4, 6:0
Novak Đoković - Lleyton Hewitt 6:2, 6:4
Ivanović, Đoković - Molik, Hewitt 6:7, 7:5, 10:6

3.kolo:
Australija - Kazahstan 3:0
(1) Srbija - (3) Belgija 1:2
Ana Ivanović - Justine Henin 4:6, 3:6
Novak Đoković - Ruben Bemelmans 6:3, 6:2
Ivanović, Đoković - Henin, Bemelmans 6:3, 4:6, 4:10

Selekcija Srbije je izborila finale, ali zbog povrede naše reprezentativke Ane Ivanović morali su odustati od borbe za titulu.

GRUPA B
(2) Velika Britanija- Laura Robson i Andy Murray
 (4) Italija - Francesca Schiavone i Potito Starace
 Francuska - Kristina Mladenovic i Nicolas Mahut
 USA - Bethanie Mattek-Sands i John Isner

Pobednik grupe B bila je slekcija USA, koja je i u samom finalu savladala reprezentaciju Belgije 2:1.


DAVIS CUP

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

FINALE (03-05.12.2010)

SRBIJA - FRANCUSKA 3:2

Petak, 03.12.2010, singlovi: Janko Tipsarević - Gael Monfils 1:6, 6:7(4), 0:6
                                            Novak Đoković - Gilles Simon 6:3, 6:1, 7:5

Subota, 04.12.2010, dubl: Nenad Zimonjić, Viktor Troicki - Michael Llodra, Arnaud Clement 6:3, 7:6(3), 4:6, 5:7, 4:6

Nedelja, 05.12.2010, singlovi: Novak Đoković - Gael Monfils 6:2, 6:2, 6.4
                                               Viktor Troicki - Michael Llodra 6:2, 6:2, 6:3


REZULTATI 1 - 7.11.2010.

Datum objave: 01.11.2010. // Kategorija: Vesti


WTA BALI (INA) tvrda podloga 600.000 dolara


1.kolo: Ana Ivanović - (3) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)

______________________________________________________________ 

ATP BASEL (SUI) dvorana - greenset 1.755000 evra SERIJA 500

1. kolo, singl: Janko Tipsarević - Denis Istomin (UZB) 6:2, 6:4
                     Viktor Troicki - Michael Berrer (GER) 6:3, 6:0
                    (2) Novak Đoković - Ernests Gulbis (LAT) 6:4, 6:2

2.kolo, singl: Janko Tipsarević - (1) Roger Federer (SUI)
                  Viktor Troicki - ???
                  (2) Novak Đoković - ???


Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Knowle, Ram (AUT,ISR) 6:3, 6:3
            (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Čilić, Kas (CRO,GER)

Četvrtfinale: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Dlouhy, Stepanek (CZE,CZE)
_____________________________________________________________

ATP ECKENTAL (GER) dvorana - tepih 30.000 evra + H

1.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (4) Grigor Dimitrov (BUL) 6:4, 7:6(4)

2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - Dieter Kindlmann (GER)

_____________________________________________________________


ITF TAIPEI (TPE) dvorana - tepih 100.000 dolara + H

1.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Sania Mirza (IND) 6:3, 6:4
2.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Noppawan Lertcheewakarn (THA)

________________________________________________________

ITF ISMANING (GER) dvorana - tepih 50.000 dolara + H

Dubl -

1.kolo: Mirčić, Line (SRB,FIN) - Ivakhnenko, Kozlova (UKR,UKR) 6:3, 4:6, 10:6
Četvrtfinale: Mirčić, Line (SRB,FIN) - (4) Birnerova, Pavlović (CZE,FRA)

____________________________________________________________

ITF LA MARSA (TUN) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: Marina Kačar - (3) Nicole Clerico (ITA) 6:2, 6:3
2.kolo, singl: Marina Kačar - (q) Fatima Zorah Boubdallah (ALG)

Dubl -
1.kolo: Kačar, Sekulić (SRB,GER) - Birnbaurn, Kovaltes (FRA,UKR) 6:4, 2:6, 6:10

____________________________________________________________


ITF ANTALYA (TUR) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (WC) Burak Vardal (TUR) 6:2, 6:2
2.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (q) Dario Perez (ARG)

________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Nikola Čačić - (LL) Marc Stillitano (MON) 6:7(3), 6:3, 6:1
               (6) Arsenije Zlatanović - (q) Jan Blecha (CZE) 6:2, 6:3
2.kolo, singl:(6) Arsenije Zlatanović - Nikola čačić

Dubl -

1.kolo:(4) Čačić, Zlatanović - Crepaldi, Glancy (ITA,IRL) 7:5, 6:4
Četvrtfinale: (4) Čačić, Zlatanović - Jarc,Kočevar-Desman (SLO,SLO)