Arhiva vesti - Sve vesti

Vukičević na tronu

Datum objave: 13.01.2011. // Kategorija: Vesti
POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA
 

Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održano je pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake. 
 
Glavni turnir startovao je 10. januara 2011, danas (13. januara 2011) odigrana su finala – devojčice i dečaci. 
 
U muškom finalu snage su odmerili Filip Grbić i Dušan Vukičević. 
 
Pobedu od 6:2, 6:4, zabeležio je Dušan Vukičević i poneo naziv šampiona Srbije u kokurenciji do 14 godina za 2011. godinu. 

REZULTATI 

Dečaci, prvo kolo, glavni turnir: Grbić – Popović 6:1, 6:1, Đerić – Pavlović 1:6, 6:4, 6:1, Stamenković – Vranješ 6:2, 6:4, Trejgut – Melović 6:1, 6:0, Drnić – Nurović 6:0, 6:0, Bogićević – Hopić 6:4, 6:1, Tanović – Mrkić 6:1, 6:2, Gičić – Stefanović 6:4, 6:4, Čurčin – Đorđević 6:4, 6:4, Butulija – Trifunović 6:4, 6:1, Hakač – Daskalović 3:6, 6:0, 6:2, Plisko – Lazarević 6:3, 7:6(3), Vukotić – Milovanović 6:0, 6:0, Medanović – Kaić, Milićević – Kecmanović 6:0, 6:0, Vukićević – Tasić 6:2, 6:2. Drugo kolo: Grbić – Đerić 6:1, 6:0, Trejgut – Stamenković 6:1, 6:1, Drnić – Bogićević 6:4, 7:5, Gičić – Tanović 6:2, 6:4, Čurčin – Butulija 6:2, 6:1, Hakač – Plisko 6:2, 4:6, 6:3, Merdanović – Vukotić 7:6(2), 3:6, 6:2, Vukićević – Milićević 6:4, 4.6, 6:0. Četvrtfinale: Grbić – Trejgut 6:1, 6:0, Drinić – Gičić 7:5, 6:3, Čurčin – Hakač 6:2, 6:3, Vukićević -  Merdanović 6:1, 6:3. Polufinale: Filip Grbić –  Milan Drinić 6:2, 6:2, Dušan Vukićević – Aleksandar Čurčin 6:2 6:4. 

Finale: Dušan Vukićević – Filip Grbić 6:2, 6:4. 


Poznati finalisti

Datum objave: 13.01.2011. // Kategorija: Vesti

finalisti: Dušan Vukićević i Filip Grbić

POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA
 


Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održava se pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake.

Glavni turnir startovao je 10. januara 2011. Danas (13. januara 2011) na programu su finala – devojčice i dečaci. U ženskom finalu snage će odmeriti Ivana Jorović i Nikolina Jović, dok će se u muškom finalu sastati Filip Grbić i Dušan Vukićević.
Muško finale zakazano je za 10 časova u Impuls hali na Novom Beogradu (Vladimira Popovića 10), odmah po završetku muškog sledi finale žena.
Pehare je trećeplasiranim devojčicama i dečacima uručio je  sportski direktor TSS Aleksandar Bolić.

REZULTATI

Dečaci -

Polufinale: Filip Grbić –  Milan Drinić 6:2, 6:2, Dušan Vukićević – Aleksandar Čurčin 6:2 6:4.

Finale: Filip Grbić – Dušan Vukićević.

Devojčice –

Polufinale: Ivana Jorović – Tamara Tomić 6:2, 6:1, Nikolina Jović – Milica Panić 6:1, 6:1.

 Finale: Ivana Jorović – Nikolina Jović.


POJEDINAČNO ZIMSKO PRVENSTVO SRBIJE U KONKURENCIJI DO 14 GODINA

Datum objave: 11.01.2011. // Kategorija: Vesti
Glavni turniri u Impuls hali ulaze u drugu polovinu
Na terenima u Impuls hali na Novom Beogradu, u kojoj se nalazi novo sedište Teniskog saveza Srbije ove nedelje održava se pojedinačno Zimsko prvenstvo Srbije u konkurenciji do 14 godina za devojčice i dečake. Tokom proteklog vikenda na terenima u Impuls hali (tereni su novi i priliku da prvi na njima odigraju mečeve upravo imaju mladi srpski juniori) odigrani su kvalifikacioni turniri. 
Glavni turnir startovao je juče 10. januara 2011.  kada su odigrana dva kola glavnog žreba za dečake, danas su na programu mečevi prvog i drugog kola za devojčice, dok su za sredu planirani četvrtfinalni i polufinalni mečevi za devojčice i dečake.
REZULTATI 

Dečaci, prvo kolo, glavni turnir: Grbić – Popović 6:1, 6:1, Đerić – Pavlović 1:6, 6:4, 6:1, Stamenković – Vranješ 6:2, 6:4, Trejgut – Melović 6:1, 6:0, Drnić – Nurović 6:0, 6:0, Bogićević – Hopić 6:4, 6:1, Tanović – Mrkić 6:1, 6:2, Gičić – Stefanović 6:4, 6:4, Čurčin – Đorđević 6:4, 6:4, Butulija – Trifunović 6:4, 6:1, Hakač – Daskalović 3:6, 6:0, 6:2, Plisko – Lazarević 6:3, 7:6(3), Vukotić – Milovanović 6:0, 6:0, Medanović – Kaić, Milićević – Kecmanović 6:0, 6:0, Vukićević – Tasić 6:2, 6:2. Drugo kolo: Grbić – Đerić 6:1, 6:0, Trejgut – Stamenković 6:1, 6:1, Drnić – Bogićević 6:4, 7:5, Gičić – Tanović 6:2, 6:4, Čurčin – Butulija 6:2, 6:1, Hakač – Plisko 6:2, 4:6, 6:3, Merdanović – Vukotić 7:6(2), 3:6, 6:2, Vukićević – Milićević 6:4, 4.6, 6:0. Četvrtfinale: Grbić – Trejgut 6:1, 6:0, Drinić – Gičić 7:5, 6:3, Čurčin – Hakač 6:2, 6:3, Vukićević -  Merdanović 6:1, 6:3. Polufinale: Grbić –  Drinić 6:2, 6:2, Vukićević – Čurčin 6:2 6:4. Finale: Grbić – Vukićević. 

Devojčice, prvo kolo, glavni turnir: Jorović – Đorđević 6:0, 6:0, Marković – Čubranović 6:2, 6:0, Vuković – Pejović 6:4, 6:4, Dmitrović – Antonijević 7:5, 6:3, Tomić – Janošević 6:1, 6:4, Milojević – Filipović 6:7, 7:6, 6:2, Lukić – Čobanović 6:0, 6:4, Vučković – Grubač 7:5, 6:4, Cvijetić – Stošić 6:2, 6:4, Čortanovački – Dajević 6:4, 5:7, 6:3, Marjanović – Marinković 7:5, 6:4, Panić – Stevanović 6:2, 6:2, Dančetović – Đere 6:0, 6:3, Jović – Dimitrijević 6:3, 6:1, Živković – Cvetković 6:2, 6:1, Ristić – Mihajlović 6:4, 6:3. Drugo kolo: Jorović – Marković 6:0, 6:2, Dmitorivć – Vuković 6:4, 6:2, Tomić – Milojević 6:0, 6:0, Vučković – Lukić  6:1, 6:1, Cvijetić – Čortanovački 6:1, 7:5, Panić – Marjanović 6:0, 6:4, Jović – Dančetović 6:3, 6:1, Živković – Ristić 2:6, 6:2, 7:6(5). Četvrtfinale: Jorović – Dmitrović 6:1, 6:0, Tomić – Vučković 6:7, 6:4, 6:4, Panić – Cvijetić 6:3, 7:5, Jović – Živković 6:0, 6:1. Polufinale: Jorović – Tomić 6:2, 6:1, Jović - Panić 6:1, 6:1.



REZULTATI 10 - 17.01.2011.

Datum objave: 09.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA SYDNEY (AUS) tvrda podloga 618.000 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: (6) Jelena Janković - Aravane Rezai (FRA) 5:7, 6:2, 3:6

              (q) Bojana Jovanovski - Kaia Kanepi (EST) 6:4, 6:4

2.kolo, singl: (q) Bojana Jovanovski - Aravane Rezai (FRA) 7:6(4), 7:6(4)

Četvrtfinale: (q) Bojana Jovanovski - Flavia Pannetta (ITA) 6:4, 6:1

Polufinale: (q) Bojana Jovanovski - (8) Na Li (CHN)  6:7(5), 3:6

Kvalifikacije -
1. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Lourdes Dominguez Lino (ESP) 1:6, 7:5, 6:0
2. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Arantxa Rus (NED) 6:2, 5:7, 7:5 
3. kolo: (12) Bojana Jovanovski - Sorana Cirstea (ROU) 6:4, 6:2

_____________________________________________________________________

ATP SYDNEY (AUS) tvrda podloga 422.300 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (4) Viktor Troicki slobodan
2. kolo, singl: (4) Viktor Troicki - pobednik Stepanek - Chela 6:2, 6:3

Četvrtfinale: (4) Viktor Troicki - (5) Richard Gasquet (FRA)  6:4, 6:4

Polufinale: (4) Viktor Troicki - Florian Mayer (GER) 6:4, 7:6(4)

Finale: (4) Viktor Troicki - Gilles Simon (FRA)  5:7, 6:7(4)

___________________________________________________________________

ITF PINGGUO (CHN) tvrda podloga 25.000 dolara

 1.kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (1) Julie Coin (FRA) 1:6, 6:2, 0:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Boyan Wang (CHN) 6:3, 6:2
2. kolo: Doroteja Erić - (8) Ran Tian (CHN) 7:5, 6:1

3.kolo: Doroteja Erić - (9) Lin Zhu (CHN) 6:2, 6:7, 6:4 

___________________________________________________________________

 ITF PLANTATION (FL,USA) šljaka 25.000 dolara

 

1.kolo, singl:(Q) Nataša Zorić - (q) Allie Will (USA) 6:3, 3:6, 3:6

Kvalifikacije -

1.kolo:(12) Nataša Zorić - (WC) Maria Tsakanyan (RUS) 6:1, 6:3

2.kolo:(12) Nataša Zorić - Jan Abaza (USA) 6:0, 6:2

3.kolo:(12) Nataša Zorić - (1) Mashona Washington (USA) 6:2, 3:6, 6:1 

_______________________________________________________________________

ITF GLASGOW (GBR) dvorana - tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(5) Teodora Mirčić - (q) Jessica Ren (GBR) 6:1, 6:1

2.kolo, singl: (5) Teodora Mirčić - (WC) Alexandra Walker (GBR) 6:3, 6:2

Četvrtfinale: (5) Teodora Mirčić - (4) Anna  Fitzpetrick (GBR) 4:6, 6:2, 3:6

Dubl -

FINALE: (1) Mirčić, Tinjić (SRB,CRO) - Eikeri, Shinikova (NOR,BUL) 4:6, 4:6

____________________________________________________________________

ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl:(6) Dušan Lajović - Patrik Brydolf (SWE) 7:5, 6:3

2.kolo, singl: (6) Dušan Lajović - Dino Marcan (CRO) 7:6(2), 6:4

Četvrtfinale: (6) Dušan Lajović - (1) Attila Balazs (HUN) 7:5, 6:2

Polufinale: (6) Dušan Lajović - (3) Artem Smirnov (UKR) 4:6, 3:6

_________________________________________________________________

ITF COPA GATORADE 2011

CARACAS (VEN) tvrda podloga JUNIORI G1

Devojke -

1.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska slobodna

2.kolo, singl:(2) Saška Gavrilovska - Luicelena Perez (VEN) 0:2 predaja Gavrilovske

Dubl -

Finale: (1) Gavrilovska, Sizikova (SRB,RUS) - (3) Gonzalez, Gonzalez (ECU,PAR)

Muškarci -

1.kolo, singl:(7) Peđa Krstin slobodan

              (3) Nikola Milojević slobodan 

2.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:3, 6:3

               (3) Nikola Milojević - (q) Pol Toledo Bague (ESP) 6:1, 6:1

3.kolo, singl: (7) Peđa Krstin - Nicholas Naumann (USA) 6:4, 6:2

                 (3) Nikola Milojević - (15) Edward Nguyen (CAN) 6:4, 6:2

Četvrtfinale: (7) Peđa Krstin - (q) Eduard Esteve Lobato (ESP) 6:3, 3:2 predaja Lobata

                 (3) Nikola Milojević - Connor Farren (USA) 6:4, 6:3

Polufinale: (7) Peđa Krstin - (1) Hugo Dellien (BOL) 7:6(6), 3:6, 1:6

               (3) Nikola Milojević - Gabriel Vicentini Pereira (BRA) 6:0, 6:2

Finale: (3) Nikola Milojević - (1) Hugo Dellien (BOL)



REZULTATI 1 - 9.01.2011.

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

WTA BRISBANE (AUS) tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1.kolo, singl: Bojana Jovanovski - Anastasia Rodionova (AUS) 2:6, 6:2, 6:3
2. kolo, singl: Bojana Jovanovski - (5) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 2:6, 5:7

____________________________________________________________________________

ATP DOHA (QAT) tvrda podloga 1.024 000 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: (6) Viktor Troicki - Sergiy Stakhovskiy (UKR) 6:4, 7:5

2.kolo, singl: (6) Viktor Trociki - Teymuraz Gabashvili (RUS) 6:3, 6:1

Četvrtfinale: (6) Viktor Troiciki - Roger Federer (SUI) 2:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: (1) Zimonjić, Troicki - Gabashvili, Kohlshreiber (RUS,GER) 4:6, 7:6, 5:10

Kvalifikacije -
1.kolo: Marko Đoković - Ti Chen (TPE) 6:4, 6:3
           (2) Ilija Bozoljac slobodan
           (6) Nikola Ćirić - Mohammed Reda (KUW) 7:5, 6:2
2. kolo: Marko Đoković - (1) Marco Chiudinelli (SUI) 6:2, 4:6, 2:6
            (2) Ilija Bozoljac - Simon Stadler (GER) 7:6(6), 6:3
            (6) Nikola Ćirić - Frantisek Cermak (CZE) 7:6(5), 6:7(2), 6:3
3.kolo: (2) Ilija Bozoljac - (5) Antonio Veić (CRO) 7:5, 6:7, 4:6
            (6) Nikola Ćirić - (3) Lukas Rosol (CZE) 6:4, 4:6, 4:6

_________________________________________________________________________

ATP CHENNAI (IND) tvrda podloga 398.250 dolara SERIJA 250

1.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - Eduardo Schwank (ARG) 6:3, 6:4

2.kolo, singl: (6) Janko Tipsarević - (q) Alexandre Kudryavtsev (RUS) 6:2, 7:6

Četvrtfinale: (6) Janko Tipsarević - Kei Nishikori (JPN) 6:4, 6:4

Polufinale: (6) Janko Tipsarević - (7) Xavier Malisse (BEL) 6:3, 3:6, 2:6

Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - (wc) Sharan, Vardhan (IND,IND) 6:2, 6:2

Četvrtfinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Lipsky, Ram (USA,USA) 6:4, 6:2

Polufinale: Tipsarević, Bolelli (SRB,ITA) - Haase, Martin (NED,USA) 6:2, 3:6, 7:10
_______________________________________________________________________

ITF QUANZHOU (CHN) tvrda podloga 50.000 dolara

 1. kolo, singl: Aleksandra Krunić - Julia Glushko (ISR) 2:6, 0:6
                    (q) Doroteja Erić - (8) Eirini Georgatou (GRE) 5:7, 6:1, 6:1
2.kolo, singl:  (q) Doroteja Erić - (WC) Wan-Ting Liu (CHN)  6:7(6), 6:4, 6:3
Četvrtfinale:  (q) Doroteja Erić - (3) Stephanie Foretz Gacon (FRA) 2:6, 2:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Doroteja Erić - Ai Yamamoto (JPN) 6:1, 6:4
2. kolo: Doroteja Erić - Kai-Lin Zhang (CHN) 6:2, 6:4

___________________________________________________________________


ITF COFFEE BOWL 2011.

SAN JOSE (CRC) tvrda podloga JUNIORSKI TURNIR, G1

Devojke -
1. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska slobodna
2. kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Hannah King (USA) 6:4, 7:5
3.kolo, singl: (6) Saška Gavrilovska - Rebecca Peterson (SWE) 6:2, 6:2
Četvrtfinale: (6) Saška Gavrilovska - (3) Danka Kovinić (MNE) 3:6, 4:6

Muškarci -
1. kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Ivan Vereshchaga (RUS) 6:4, 6:2
                     (10) Peđa Krstin - Robert Livi (USA) 6:1, 6:3
2.kolo, singl: (6) Nikola Milojević - Thiago Augusto Bitencourt Pinheiro (BRA) 6:7, 6:3, 5:7
                    (10) Peđa Krstin -  Gaston Paz (ARG) 6:2, 6:2
3.kolo, singl: (10) Peđa Krstin - Paul Monteban (NED) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (10) Peđa Krstin - (2) Bjorn Fratangelo (USA) 4:6, 4:6
 


 


HOPMAN CUP 2011

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

PERTH (AUS) tvrda podloga

Osam reprezentacija podeljeno je u dve grupe u kojima igra svako sa svakim. Jedan susret se sastoji od dva singla ( ženski i muški) i miks dubla.
Pobednici grupa igraju međusobno u finalu u subotu 8. januara 2011. godine


GRUPA A
 (1) Srbija - Ana Ivanović i Novak Đoković
(3) Belgija  - Justine Henin i Ruben Bemelmans
 Australija - Alicia Molik i Lleyton Hewitt
Kazahstan - Yaroslava Shvedova i Andrey Golubev

1. kolo: (3) Belgija - Australija 1:2
            (1) Srbija - Kazahstan 3:0
Ana Ivanović - Yaroslava Shvedova 7:6(6), 6:1
Novak Đoković - Andrey Golubev 4:6, 6:3, 6:1
Ivanović, Đoković - Shvedova, Golubev 7:6(7), 6:4

2. kolo:  (3) Belgija - Kazahstan 3:0
            (1) Srbija - Australija 3:0
Ana Ivanović - Alicia Molik 6:4, 6:0
Novak Đoković - Lleyton Hewitt 6:2, 6:4
Ivanović, Đoković - Molik, Hewitt 6:7, 7:5, 10:6

3.kolo:
Australija - Kazahstan 3:0
(1) Srbija - (3) Belgija 1:2
Ana Ivanović - Justine Henin 4:6, 3:6
Novak Đoković - Ruben Bemelmans 6:3, 6:2
Ivanović, Đoković - Henin, Bemelmans 6:3, 4:6, 4:10

Selekcija Srbije je izborila finale, ali zbog povrede naše reprezentativke Ane Ivanović morali su odustati od borbe za titulu.

GRUPA B
(2) Velika Britanija- Laura Robson i Andy Murray
 (4) Italija - Francesca Schiavone i Potito Starace
 Francuska - Kristina Mladenovic i Nicolas Mahut
 USA - Bethanie Mattek-Sands i John Isner

Pobednik grupe B bila je slekcija USA, koja je i u samom finalu savladala reprezentaciju Belgije 2:1.


DAVIS CUP

Datum objave: 02.01.2011. // Kategorija: Vesti

 

FINALE (03-05.12.2010)

SRBIJA - FRANCUSKA 3:2

Petak, 03.12.2010, singlovi: Janko Tipsarević - Gael Monfils 1:6, 6:7(4), 0:6
                                            Novak Đoković - Gilles Simon 6:3, 6:1, 7:5

Subota, 04.12.2010, dubl: Nenad Zimonjić, Viktor Troicki - Michael Llodra, Arnaud Clement 6:3, 7:6(3), 4:6, 5:7, 4:6

Nedelja, 05.12.2010, singlovi: Novak Đoković - Gael Monfils 6:2, 6:2, 6.4
                                               Viktor Troicki - Michael Llodra 6:2, 6:2, 6:3


REZULTATI 1 - 7.11.2010.

Datum objave: 01.11.2010. // Kategorija: Vesti


WTA BALI (INA) tvrda podloga 600.000 dolara


1.kolo: Ana Ivanović - (3) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)

______________________________________________________________ 

ATP BASEL (SUI) dvorana - greenset 1.755000 evra SERIJA 500

1. kolo, singl: Janko Tipsarević - Denis Istomin (UZB) 6:2, 6:4
                     Viktor Troicki - Michael Berrer (GER) 6:3, 6:0
                    (2) Novak Đoković - Ernests Gulbis (LAT) 6:4, 6:2

2.kolo, singl: Janko Tipsarević - (1) Roger Federer (SUI)
                  Viktor Troicki - ???
                  (2) Novak Đoković - ???


Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Knowle, Ram (AUT,ISR) 6:3, 6:3
            (2) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Čilić, Kas (CRO,GER)

Četvrtfinale: Tipsarević, Lu (SRB,TPE) - Dlouhy, Stepanek (CZE,CZE)
_____________________________________________________________

ATP ECKENTAL (GER) dvorana - tepih 30.000 evra + H

1.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (4) Grigor Dimitrov (BUL) 6:4, 7:6(4)

2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - Dieter Kindlmann (GER)

_____________________________________________________________


ITF TAIPEI (TPE) dvorana - tepih 100.000 dolara + H

1.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Sania Mirza (IND) 6:3, 6:4
2.kolo, singl:(3) Bojana Jovanovski - Noppawan Lertcheewakarn (THA)

________________________________________________________

ITF ISMANING (GER) dvorana - tepih 50.000 dolara + H

Dubl -

1.kolo: Mirčić, Line (SRB,FIN) - Ivakhnenko, Kozlova (UKR,UKR) 6:3, 4:6, 10:6
Četvrtfinale: Mirčić, Line (SRB,FIN) - (4) Birnerova, Pavlović (CZE,FRA)

____________________________________________________________

ITF LA MARSA (TUN) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: Marina Kačar - (3) Nicole Clerico (ITA) 6:2, 6:3
2.kolo, singl: Marina Kačar - (q) Fatima Zorah Boubdallah (ALG)

Dubl -
1.kolo: Kačar, Sekulić (SRB,GER) - Birnbaurn, Kovaltes (FRA,UKR) 6:4, 2:6, 6:10

____________________________________________________________


ITF ANTALYA (TUR) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (WC) Burak Vardal (TUR) 6:2, 6:2
2.kolo, singl:(8) Ivan Bjelica - (q) Dario Perez (ARG)

________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Nikola Čačić - (LL) Marc Stillitano (MON) 6:7(3), 6:3, 6:1
               (6) Arsenije Zlatanović - (q) Jan Blecha (CZE) 6:2, 6:3
2.kolo, singl:(6) Arsenije Zlatanović - Nikola čačić

Dubl -

1.kolo:(4) Čačić, Zlatanović - Crepaldi, Glancy (ITA,IRL) 7:5, 6:4
Četvrtfinale: (4) Čačić, Zlatanović - Jarc,Kočevar-Desman (SLO,SLO)


REZULTATI 24 - 31.10.2010.

Datum objave: 01.11.2010. // Kategorija: Vesti

WTA CHAMPIONSHIPS 2010, DOHA (QAT) tvrda podloga


Kesten grupa:
(1) Caroline Wozniacki,  (4) Francesca Schiavone, (5) Samantha Stosur, (7) Elena Dementieva

Caroline Wozniacki - Elena Dementieva 6:1, 6:1
Francesca Schiavone - Samantha Stosur 4:6, 4:6
Caroline Wozniacki - Samantha Stosur 4:6, 3:6
Samantha Stosur - Elena Dementieva 6-4 4-6 6-7(4)
Caroline Wozniacki - Francesca Schiavone 3-6 6-1 6-1
Francesca Schiavone - Elena Dementieva 6:4, 6:2

Bela grupa:
(2) Vera Zvonareva, (3) Kim Clijsters, (6) Jelena Janković, (8) Victoria Azarenka

Jelena Janković - Vera Zvonareva 3:6, 0:6
Vera Zvonareva - Victoria Azarenka 7:6(4), 6:4
Jelena Janković - Kim Clijsters 2:6, 3:6
Kim Clijsters - Victoria Azarenka 6:4, 5:7, 6:1
Vera Zvonareva - Kim Clijsters 6:4, 7:5
Jelena Janković - Victoria Azarenka 4:6, 1:6
__________________________________________________________________________

ATP ST. PETERSBURG (RUS) dvorana - tvrda podloga750.000 dolara SERIJA 250

1.kolo, singl: (5) Viktor Troicki - Rainer Schuettler (GER) 3:6, 6:4, 3:6
                    (3) Janko Tipsarević - Igor Kunitsyn (RUS) 6:4, 6:2
2.kolo, singl: (3) Janko Tipsarević - Michael Russell (USA) 6:2, 7:5
Četvrtfinale: (3) Janko Tipsarević - Mikhail Kukushkin (KAZ) 5:7, 6:3, 4:6

Dubl -
1. kolo: Tipsarević, Troicki - Fognini, M. Gonzalez (ITA,ARG) 6:3, 6:4
Četvrtfinale: Tipsarević, Troicki  - (2) Bopanna, Qureshi (IND,PAK) 6:3, 6:7(4), 1:10

________________________________________________________________________

ATP VIENNA (AUT) dvorana - tvrda podloga 650.000 evra SERIJA 250

Dubl -
1. kolo: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - Seppi, Vagnozzi (ITA,ITA) 6:0, 6:0
Četvrtfinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - M. Gonzalez, Marx (MEX,GER) 4:6, 7:5, 10:4
Polufinale: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (4) Knowle, Ram (AUT,ISR) 6:4, 6:2
TITULA: (1) Zimonjić, Nestor (SRB,CAN) - (3) Fyrstenberg, Matkowski (POL,POL) 7:5, 3:6, 10:5
_________________________________________________________________________

ITF POITIERS (FRA) dvorana - tvrda podloga 100.000 dolara

1. kolo, singl: (6) Bojana Jovanovski - (q) Rika Fujiwara (JPN) 6:1, 6:3
2.kolo, singl: (6) Bojana Jovanovski - Stephanie Foretz Gacon (FRA) 3:6, 6:3, 1:6
_________________________________________________________________________

ITF ISTANBUL (TUR) dvorana - tvrda podloga  25.000 dolara

1. kolo, singl: (Q) Teodora Mirčić - Yuliana Fedak (UKR) 4:6, 6:4, 6:1
2. kolo, singl: (Q) Teodora Mirčić - Iryna Kuryanovich (BLR) 5:7, 3:6

Dubl -
1. kolo: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA)
Četvrtfinale: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA) - Haas, Palkina (GER,KGZ) bez borbe, predaja drugog para
Ppolufinale: Mirčić, Pavlović (SRB,FRA) - (4) Bychkova,  Kuryanovich (RUS,BLR) 4-6 2-6

_____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK 2 (CRO) šljaka 10.000 dolara

1. kolo, singl: (7) Nataša Zorić - (q) Julia Wachaczyk (GER) 6:1, 3:6, 6:3
                    Dunja Šunkić - Dalia Zafirova (BUL) 5:7, 3:6
2. kolo, singl: (7) Nataša Zorić - (q) Ema Mikulčić 6:0, 6:3
Četvrtfinale: (7) Nataša Zorić - (2) Elora Dabija (ROU) 6:2, 6:3
Polufinale: (7) Nataša Zorić - Dijana Banovec (CRO) 7:5, 6:2
Finale: (7) Nataša Zorić - Klaudia Boczova (SVK) 3:6, 5:7

Dubl -
1. kolo: Uzelac, Radovanović (SRB,FRA) - Horakova, Vassileva (CZE,BUL) 6:7(2), 2:6
            Lukač, Šunkić - Radu, Vierin (ROU,ITA) predaja prvog para bez borbe
           Zorić, Klepić (SRB,CRO) - Kawa, Sedenkova (POL,CZE) 3:6, 6:2, 10:6
Četvrtfinale: Zorić, Klepić (SRB,CRO) - (2) Enache, Vaideanu (ROU,ITA) 4:6, 2:6

___________________________________________________________________________

ITF SANTIAGO (CHI) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: (1) Nikola Ćirić - (WC) Gonzalo Lama (CHI) 6:2, 7:6(3)
2. kolo, singl: (1)Nikola Ćirić - (q) Nicolas Gustavo Kauer (CHI) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: (1) Nikola Ćirić - (6) Guillermo Hormazabal (CHI) 3:6, 6:7(7)

__________________________________________________________________________

 ITF DUBROVNIK 2 (CRO) šljaka15.000 dolara

1. kolo, singl: Ivan Bjelica - (q) Matej Sabanov (CRO) 6:4, 7:6(4)
                     (3) Boris Pašanski - Llaurentiu-Ady Gavrlia (ROU) 3:6, 6:0, 6:3
                     (8) David Savić - Norbert Gombos (SVK) 6:3, 6:1
2.kolo, singl: Ivan Bjelica - (5) Javier Marti (ESP) 2:6, 6:3, 6:1
                    (3) Boris Pašanski - Morgan Phillips (GBR) 6:4, 6:3
                    (8) David Savić - (WC) Mate Pavić (CRO) 6:4, 3:6, 7:6(2)
Četvrtfinale: Ivan Bjelica - Dino Marcan (CRO) 4:6, 1:6
                   (3) Boris Pašanski - (7) Kristijan Mesaroš (CRO) 3:6, 3:6
                   (8) David Savić - (2) Alexander Flock (GER) 1:6, 0:6
Dubl -
1. kolo: (2) Bjelica, Savić slobodni
Četvrtfinale: (2) Bjelica, Savić - Sabanov, Sabanov (CRO,CRO) 6:4, 6:4
Polufinale: (2) Bjelica, Savić  - Mesaroš, Milan (CRO,CRO) 4:6, 5:7

___________________________________________________________________

ITF CAIRO (EGY) šljaka 15.000 dolara

1. kolo, singl: (q) Saša Stojisavljević - (3) Malek Jaziri (TUN) 4:6, 3:6
                     (5) Dušan Lajović - Alexander Rumyantsev (RUS) 6:1, 6:3
                     Miljan Zekić - (7) Nicolas Reissig (AUT) 7:6(8), 3:6, 7:5
2.kolo, singl: (5) Dušan Lajović - (q) Romain Arneodo (FRA) 6:4, 6:3
                     Miljan Zekić - Roman Vogeli (CZE) 6:3, 6:7(5), 6:4
Četvrtfinale: (5) Dušan Lajović - (3) Malek Jaziri (TUN) 3:6, 6:4, 7:5
                     Miljan Zekić - (2) Alexander Lobkov (RUS) 6:1, 4:6, 7:6(6)
Polufinale: (5) Dušan Lajović - (1) Jonathan Dasnieres De Veigy (FRA) 7:6(6), 7:6(0)
                     Miljan Zekić -Lubomir Majsajdr (CZE) 4:6, 6:3, 6:2
TITULA: Miljan Zekić - (5) Dušan Lajović 6:1, 3:6, 6:4

Dubl -
1. kolo: (2) Lajović, Zekić - Alaa, Auf (EGY,EGY) 6:2, 6:3
Četvrtfinale: (2) Lajović, Zekić - Ghio, Zucca (ITA,ITA) 6:2, 6:1
Polufinale: (2) Lajović, Zekić - (3) Lobkov, Rumyantsev (RUS,RUS) 1:6, 1:6

__________________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) veštačka trava 10.000 dolara

1. kolo, singl: Nikola Čačić - (4) Sean Thornley (GBR) 6:2, 7:6(3)
                     (8) Marko Đoković - (q) Markus Eriksson (SWE) 6:2, 6:2
                    Arsenije Zlatanović - Erik Crepaldi (ITA) 5:7, 6:3, 2:6
2.kolo, singl: Nikola Čačić - (q) Sam Barry (IRL) 7:5, 6:3
                   (8) Marko Đoković - Erik Crepaldi (ITA) 6:7(4), 5:7
Četvrtfinale: Nikola Čačić - Daniel Danilović (MNE) 6:3, 6:4
Polufinale: Nikola Čačić - (1) Andera Falgheri (ITA) 3:6, 3:6


Dubl -
1. kolo: Čačić, Đoković - (ALT) Libietis, Zguns (LAT,LAT) 3:6, 6:3, 10:7
(3) Zlatanović, Thornley (SRB/GBR,3) - Fallert, Langer (GER,GER) 6:3, 6:2
Četvrtfinale: Čačić, Đoković - (1) Gemouchidis, Jakupovič (GRE,GRE)3:6, 4:6
(3) Zlatanović, Thornley (SRB/GBR,3) - (WC) Kalaitzakis, Kapogiannis (GRE,GRE) 6:3, 3:6, 7:10

_________________________________________________________________________

ITF BIRMINGHAM (AL,USA) šljaka 10.000 dolara

1. kolo, singl:(Q) Boris Čonkić - (2) Philip Bester (CAN) 3:6, 2:6

 


REZULTATI 16 - 24.10.2010.

Datum objave: 17.10.2010. // Kategorija: Vesti

WTA MOSCOW (RUS)  dvorana - tvrda podloga 1.000000 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: (1) Jelena Janković slobodna
2.kolo, singl: (1) Jelena Janković - (q) Zarina Diyas (KAZ) 1:6, 2:6

Kvalifikacije -
1. kolo: Aleksandra Krunić - Darya Kustova (BLR) 6:3, 5:7, 6:3
2. kolo: Aleksandra Krunić - Vitalia Diatchenko (RUS) 7:5, 6:1
3.kolo: Aleksandra Krunić - Mariya Koryttseva (UKR) 1:6, 6:3, 5:7

___________________________________________________________________________

WTA LUXEMBOURG (LUX) dvorana - tvrda podloga 220.000 dolara SERIJA INTERNATIONAL

1. kolo, singl: (4) Ana Ivanović - Johanna Larsson (SWE) 6:3, 6:0

2.kolo, singl: (4) Ana Ivanović - Arantxa Parra Santonja (ESP) 6:4, 6:1

Četvrtfinale: (4) Ana Ivanović - (8) Julia Goerges (GER) 3:6, 1:6

Dubl -

1.kolo: (WC) Ivanović, Wickmayer (SRB,BEL) - Scheepers, Vedy (RSA,FRA) 4:6, 6:3, 10:5

Četvrtfinale: (WC) Ivanović, Wickmayer (SRB,BEL) - (4) Hradecka, Voracova (CZE,CZE) 2:6, 2:6

_________________________________________________________________________

ATP MOSCOW (RUS) dvorana - tvrda podloga 1.000000 dolara SERIJA 250

1. kolo, singl: Viktor Troicki - (WC) Dmitry Tursunov (RUS) 5:7, 6:4, 6:3
                   (8) Janko Tipsarević - Horacio Zeballos (ARG) 6:4, 4:6, 3:6

2.kolo, singl: Viktor Troicki - (3) Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 3:6, 6:3, 7:5

Četvrtfinale: Viktor Troicki - Horacio Zeballos (ARG) 6:2, 6:1

Polufinale: Viktor Troicki - Pablo Cuevas (URU) 6:3, 6:3

TITULA: Viktor Troicki - (4) Marcos Baghdatis (CYP) 3:6, 6:4, 6:3

Dubl
1. kolo: Tipsarević, Troicki - Vemić, Zovko (SRB,CRO) 7:6(5), 7:5

Četvrtfinale: Tipsarević, Troicki - (1) Bopanna, Qureshi (IND,PAK) 6:4, 7:5

Polufinale: Tipsarević, Troicki - M.Gonzalez, Zeballos (ARG,ARG) 4:6, 6:3, 10:7

Finale: Tipsarević, Troicki - Kunitsyn, Tursunov (RUS,RUS) 6:7(8), 3:6

____________________________________________________________________________

ATP STOCKHOLM (SWE) dvorana - tvrda podloga 600.000 evra SERIJA 250

Kvalifikacije -
1. kolo: Filip Krajinović - Carl Bergman (SWE) 6:4, 4:6, 3:6
___________________________________________________________________________

ATP ORLEANS (FRA) dvorana - greenset 106.500 evra

1. kolo, singl: Ilija Bozoljac - Simone Bolelli (ITA) 6:2, 6:2

2.kolo, singl: Ilija Bozoljac - (2,WC) Xavier Malisse (BEL) 7:6(7), 6:4

Četvrtfinale: Ilija Bozoljac - Nicolas Mahut (FRA) 3:6, 4:6

Dubl -
1.kolo: Bozoljac, Dančević (SRB,CAN) - Grosjean, Mahut (FRA,FRA) 4:6, 2:6

_________________________________________________________________

ATP SANTIAGO (CHI) šljaka 100.000 dolara + H

1.kolo, singl:(SE) Nikola Ćirić - (WC) Ricardo Hocevar (BRA) 6:3, 6:4
2.kolo, singl:(SE) Nikola Ćirić - Guillermo Alcaide (ESP) 3:4 predaja Alcaide

Četvrtfinale: (SE) Nikola Ćirić - Guillaume Rufin (FRA) 5:7, 3:6

Dubl -
1.kolo: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - (WC) Fritz, Lama (CHI,CHI) 6:4, 6:1
Četvrtfinale: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - Schukin, Veić (KAZ,CRO) 6:4, 5:7, 10:7

Polufinale: (ALT) Ćirć, Tošić (SRB,MNE) - Dutra Da Silva, Souza (BRA,BRA) 2:6, 6:3, 11:9

Finale: (ALT) Ćirić, Tošić (SRB,MNE) - (2) De La Nava, Ramirez Hidalgo (ESP,ESP)
____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK (CRO) šljaka 10.000 dolara

1.kolo, singl: Barbara Bonić - (Q) Nikola Horakova (CZE) 6:2, 6:2
               (Q) Natalija Kostić - Raluca Elena Platon (ROU) 6:2, 6:1
               (5) Nataša Zorić - (q) Caroline Rohde-Moe (NOR) 6:4, 6:2
               Dunja Šunkić - (q) Darina Sedenkova (CZE) 5:7, 5:7
2.kolo, singl: Barbara Bonić - (1) Diana Enache (ROU) 2:6, 3:6
               (5) Nataša Zorić - (q) Natalija Kostić 6:2, 6:1

Četvrtfinale: (5) Nataša Zorić - (1) Diana Enache (ROU) 6:1, 3:6, 5:7

Dubl -
1.kolo: Bonić, Enache (SRB,ROU) - (1) Brozda, Kolat (POL,POL) 2:6, 1:6
       (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Stamatova, Vassileva (BUL,BUL) 6:0, 6:1
       (WC) Lukač, Šunkić - (2) Enache, Vaideanu (ROU,ITA) 1:6, 6:7(1)

Četvrtfinale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Nikitina, Raičković (RUS,GER) 6:1, 3:6, 5:7

Polufinale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - (1) Brozd, Kolat (POL,POL) 4:6, 6:3, 10:6

Finale: (3) Zorić, Dabija (SRB,ROU) - Platon, Radu (ROU,ROU) 6:1, 1:6, 6:10

___________________________________________________________________

ITF MONASTIR (TUN) tvrda podloga 10.000 dolara

1.kolo, singl: Jovana Jakšić - (q) Fiona Gervais (FRA) 3:6, 6:4, 2:6

Dubl -
1.kolo: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Bigi, Van Baal (ITA,NED) 6:2, 6:3
Četvrtfinale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - (2) Hermoso, Lopez (MEX,MEX) 3:6, 7:5, 11:9
Polufinale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Nalborska, Zagorska (POL,POL) 1:6, 6:4, 10:3

Finale: Jakšić, Khabibulina (SRB,BLR) - Glimakova, Monova (RUS,RUS) 2:6, 6:1, 7:10

_____________________________________________________________________

ITF DUBROVNIK (CRO) šljaka 15.000

1.kolo, singl:Ivan Bjelica - (WC) Tim Nekić (GER) 6:3,6:4
              (4) Boris Pašanski - David Savić 6:1, 6:1
              (q) Ivan Đurđević - (q) Duje Kekez (CRO) 1:6, 4:6

2.kolo, singl: Ivan Bjelica - (1) Atilla Balazs (HUN) 1:6, 5:7

                 (4) Boris Pašanski - (q) Damir Đumhur (BIH) 6:2, 6:4

Četvrtfinale: (4) Boris Pašanski - Michael Lizner (AUT) 6:1, 6:4

Polufinale: (4) Boris Pašanski - (1) Attila Balazs (HUN) 3:6, 3:6

Dubl -
1.kolo: (3) Bjelica, Savić - (WC) Lupieri, Milan (CRO,CRO) 7:5, 7:6(3)
        Đurđević, Georgescu (SRB,ROU) - Bilić, Brkić (CRO,BIH) 0:6, 4:6

Četvrtfinale: (3) Bjelica, Savić - (WC) Ternar, Zitnik (SLO,SLO) 6:1, 6:4

Polufinale: (3) Bjelica, Savić - Arnaboldi, Phillips (ITA,GBR) 4:6, 6:7

___________________________________________________________________

ITF CAIRO (EGY) šljaka 15.000 dolara

1.kolo, singl: Saša Stojisavljević - Lubomir Majsajdr (CZE) 1:6, 6:2, 3:6
               (6) Dušan Lajović - Omar Hedayet (EGY) 2:6, 3:6
              Miljan Zekić - (7) Karim Maamoun (EGY) 6:2, 6:3
2.kolo, singl: Miljan Zekić - (q) Radim Urbanek (CZE) 6:3, 6:4

Četvrtfinale: Miljan Zekić - Sherif Sabry (EGY) 6:1, 6:3

Polufinale: Miljan Zekić - (2) Alekxander Lobkov (RUS) 2:6, 3:6

Dubl -
1.kolo: Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) - Arneodo, Diep (FRA,FRA) 6:4, 6:4
        (2) Lajović, Zekić - Majsajdr, Vogeli (CZE,CZE) 6:3, 2:6, 10:5
Četvrtfinale: Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) - (3) Granollers-Pujol, Jaziri (ESP,TUN) 2:6, 6:2, 10:8
              (2) Lajović, Zekić - Maampun, Maamoun (EGY,EGY) 6:1, 6:4

Polufinale: (2) Lajović, Zekić - Stojisavljević, Reissig (SRB,AUT) 7:6(4), 7:6(7)

TITULA: (2) Lajović, Zekić - (4) Lobkov, Rumyantsev (RUS,RUS) 7:6(5), 7:6(8)

_____________________________________________________________________

ITF PAROS (GRE) veštačka trava 10.000 dolara

1.kolo, singl: Marko Đoković - Carlos Gomez-Herrera (ESP) 6:3, 2:6, 7:6(5)
               (q) Predrag Nedeljković - Robert Rumler (CZE) 5:7, 0:6
               Arsenije Zlatanović - (2) Claudio Grassi (ITA) 3:6, 4:6
2.kolo, singl: Marko Đoković - (1) Alexander Sadecky (SUI) 3:6, 4:6

Dubl -
1.kolo:(WC) Đukić, Nedeljković - (1) Grassi, Mcgee (ITA,IRL) 3:6, 0:6
       M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - (2) King, Thornley (IRL,GBR) 6:4, 6:3
Četvrtfinale: M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - Liniger, Sterland-Marković (SUI,GBR) 6:2, 6:7(2), 10:6

Polufinale: M.Đoković, Kocevar-Desman (SRB,SLO) - Bardoczky, Kellner (HUN,HUN) 1:6, 0:6
__________________________________________________________________________

ITF MESHREF (KUW) tvrda podloga 15.000 dolara

1.kolo, singl: Uroš Petronijević - (q) Ahmad Rabeea Muhammad (KUW) 6:1, 2:6, 6:1
1.kolo, singl: Uroš Petronijević - (8) Erik Crepaldi (ITA) 6:4, 6:7(9), 0:6

Dubl-
1.kolo: Petronijević, Jordi (SRB,SUI) - (ALT) Heidari, Niaki (IRI,CAN) 7:6(4), 5:7, 6:10