Arhiva vesti - Sve vesti

Letnje prvenstvo Srbije ušlo u završnu fazu

Datum objave: 10.05.2013. // Kategorija: Vesti

 

Na terenima TK Smeč u Beogradu održava se Letenje prvenstvo Srbije u konkurenciji do 18 godina. Takmičenje je ušlo u završnu fazu, sutra (11.05.2013) na programu su finala u ženskoj i muškoj konkurenciji singla, kao i finale dubla za žene. Muški dubl je danas dobio nove šampione.

 

Danas (10.05.2013) odigrana su polufinala u obe konkurencije singlova. Kod devojčica za finalni duel izborile su se Sara Kostić i Bojana Marinković. Kostićeva (članica TK Crvena zvezda) u polufinalu posle velike borbe pobedila je klupsku koleginicu Milicu Čubranović 3:6, 7:5, 6:4. U drugom polufinalu Marinkovićeva (članica TK AS Novi Sad) pobedila je Saru Grubač (TK Viktorija) 6:4, 6:3.

 

Kod dečaka za trofej u singlu boriće se Luka Ilić (TK Kraljevo) i Goran Marković (TK Crvena zvezda). Za plasman u završnicu kao prvi nosilac Ilić je odmerio snage sa Petrom Pjevčevićem (TK Gemax) i pobedio rezultatom 6:0, 6:1, dok je Marković u polufinalu savladao Luku Sučevića (TK Ušće) 7:6(3), 6:1.

 

U finalu muškog dubla šampionski trofej podigli su Šunjevarić i Ilić pobedom u finalu nad parom Marković, Rakić 6:2, 6:2.

 

Finale muškog singla zakazano je za subotu (11.05.2013) u 10 časova, dok je žensko finale zakazano za 12 časova.


Trofej Mariji Mastilović

Datum objave: 07.05.2013. // Kategorija: Vesti

DSCI1073

Na terenima TK  Galeb iz Zrenjanina odigran je turnir prve kategorije u konkurenciji do 18 godina za devojčice. 

Šampionski trofej otišao je u ruke Mariji Mastilović, takmičarki TK Voždovac koja je u finalu savladala Saru Kostić (TK Crvena zvezda)  6:0, 7:5.


REZULTATI 05.05 - 12.05.2013.

Datum objave: 07.05.2013. // Kategorija: Vesti

WTA MADRID (ESP) šljaka 4.033 254 evra SERIJA PREMIER MANDATORY

1. kolo, singl: Bojana Jovanovski - Julia Goerges (GER) 4:6, 1:6
(16) Ana Ivanović - (q) Bethanie Mattek-Sands (USA) 6:7(10), 6:3, 6:2
Jelena Janković - (q) Chanelle Scheepers (RSA) 7:6(1), 3:6, 3:6

2. kolo, singl:(16) Ana Ivanović - (q) Chanelle Scheepers (RSA) 6:2, 6:2

3. kolo, singl: (16) Ana Ivanović - Laura Robson (GBR) 5:7, 6:2, 7:6(5)

Četvrtfinale: (16) Ana Ivanović - (6) Angelique Kerber (GER) 6:3, 6:1

Polufinale: (16) Ana Ivanović - (2) Maria Sharapova (RUS) 4:6, 3:6


Dubl -
1. kolo: (WC) Janković, Lučić - Baroni (SRB,CRO) - (6) Groenefeld, Peschke (GER,CZE) 7:6(5), 7:6(1)
2. kolo: (WC) Janković, Lučić - Baroni (SRB,CRO) - Black, Eraković (ZIM,NZL) 3:6, 0:6


ATP MADRID (ESP) šljaka 4.303 867 evra SERIJA 1000

1. kolo, singl: (1) Novak Đoković slobodan
(9) Janko Tipsarević - Juan Monaco (ARG) 6:7(5), 3:6
Viktor Troicki - Marcel Granollers (ESP) 7:5, 4:6, 6:2
2. kolo, singl: (1) Novak Đoković - Grigor Dimitrov (BUL) 6:7(6), 7:6(8), 3:6

Viktor Troicki - (14) Kei Nishikori (JPN) 5:7, 2:6



Dubl -
1. kolo: Zimonjić, Benneteau (SRB,FRA) - Isner, Querrey (USA,USA) 2:6, 4:6
_____________________________________________________________________________________

ATP KUN-MING (CHN) tvrda podloga 125000 dolara

Kvalifikacije -
1. kolo:(7) Danilo Petrović - Ze Shuo Yang (CHN) 6:0, 6:0
2. kolo:(7) Danilo Petrović - Sami Reinwein (GER) 6:4, 6:2
3. kolo: (7) Danilo Petrović - (1) John-Patrick Smith (AUS) 4:6, 6:7(6)

_______________________________________________________________________________


ITF TRNAVA (SVK) šljaka 75000 dolara

1. kolo, singl: Aleksandra Krunić - (1) Jana Cepelova (SVK) 6:4, 6:3
(3) Vesna Dolonc - (LL) Vivien Juhaszhova (SVK) 6:2, 6:3

2. kolo, singl: Aleksandra Krunić - Daria Gavrilova (RUS) 7:5, 7:6

(3) Vesna Dolonc - Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 2:6, 3:6

Četvrtfinale: Aleksandra Krunić - Tereza Mrdeža (CRO) 6:4, 6:4

Polufinale: Aleksandra Krunić - Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 6:7(3), 2:6

 

Dubl -
1. kolo: (3) Dolonc, Foretz-Gacon (SRB,FRA) - Dubois, Rogowska (CAN,AUS) 1:6, 7:5, 10:3

2. kolo: (3) Dolonc, Foretz-Gacon (SRB,FRA) - Dabrowski, Kudryavtseva (CAN,RUS) 4:6, 6:3, 10:6

Polufinale: (3) Dolonc, Foretz-Gacon (SRB,FRA) - (1) Jugić-Salkić, Voracova (BIH,CZE) 4:6, 7:6, 9:11

 

________________________________________________________________________

ITF JOHANNESBURG (RSA) tvrda podloga 50000 dolara

1. kolo, singl: Teodora Mirčić - (WC) Zanmarie Pienaar (RSA) 6:0, 6:2
(6) Jovana Jakšić - Laura Pigossi (BRA) 6:3, 6:3

2. kolo, singl: (6) Jovana Jakšić - Teodora Mirčić 6:2, 1:6, 2:6

Četvrtfinale: Teodora Mirčić - (3) Tadeja Majerić (SLO) 5:7, 6:1, 7:5

Polufinale: Teodora Mirčić - (1) Timea Babos (HUN) 2:6, 3:6


Dubl -

1. kolo: Mirčić, Ozgen (SRB,TUR) - (WC) Klarić, Dzenga (SRB,ZIM) 6:0, 6:0  
Četvrtfinale: Mirčić, Ozgen (SRB,TUR) - Kiro, Rossi (RSA,BRA) 6:2, 6:2

Polufinale: Mirčić, Ozgen (SRB,TUR) - (1) Linette, Simmonds (POL,RSA) 3:6, 4:6

_______________________________________________________________________

ATP ROME 2 (ITA) šljaka 30000 evra + H

1. kolo, singl: Dušan Lajović - (9) Steve Darcis (BEL) 6:3, 6:7, 6:4

2. kolo, singl: Dušan Lajović - (WC) Potito Starace (ITA) 6:3, 6:2

Četvrtfinale: Dušan Lajović - Filippo Volandri (ITA) 3:6, 6:7


______________________________________________________________________

ATP KARSHI (UZB) tvrda podloga 50000 dolara

1. kolo, singl: Filip Krajinović - Lucas Pouille (FRA) 6:3, 6:7, 6:3

2. kolo, singl: Filip Krajinović - (3) Konstantin Kravchuk (RUS) 1:6, 7:6(7), 3:6

______________________________________________________________________

ITF MEDITERRANEE AVENIR 2013

CASABLANCA (MAR) šljaka JUNIORSKI TURNIR, G1

 

Muškarci - 


Polufinale: (1) Nikola Milojević - Alvaro Lopez San Martin (ESP) 6:4, 6:4
TITULA: (1) Nikola Milojević - (6) Jaime Ignacio Galleguillos (CHI) 6:3, 6:2

Devojke - 

Polufinale: (14) Mina Marković - (3) Johnnise Renaud (USA) 4:6, 1:6



Fjučers prvenac Peđi Krstinu

Datum objave: 04.05.2013. // Kategorija: Vesti

pedja_krstin

Mladi srpski teniser Peđa Krstin osvojio je prvu profi titulu u karijeri. Krstin je profi prvenac podigao u Kazahstanu na fjučersu nagradnog fonda 10.000 dolara. 

U finalu Peđa je deklasirao prvog nosioca ovog takmičenja Belorusa Siarhei Betau 6:2, 6:1. 


REZULTATI 29.04 - 05.05.2013.

Datum objave: 30.04.2013. // Kategorija: Vesti


ATP MUNICH (GER) šljaka  467.800 evra SERIJA 250

1. kolo, singl: (1) Janko Tipsarević slobodan

Viktor Troicki - (q) Matthias Bachinger (GER) 6:3, 6:2

2. kolo, singl: (1) Janko Tipsarević - Grega Zemlja (SLO) 6:4, 6:2

Viktor Troicki - Radek Stepanek (CZE) 6:4, 6:4

Četvrtfinale: Janko Tipsarević - Daniel Brands (GER) 3:6, 6:4, 4:6

                       Viktor Troicki - (4) Philipp Kohlschreiber (GER) 3:6, 6:7


Dubl -

 
Četvrtfinale: Troicki, Dlouhy  (SRB,CZE) - Baghdatis, Butorac (CYP,USA) 6:4, 3:6, 10:12

 

Kvalifikacije

2. kolo: Filip Krajinović - (2) Lukasz Kubot (POL) 2:6, 3:6


_______________________________________________________________________________________

 

ATP TUNIS (TUN) šljaka 125 000 dolara + H

 
1. kolo, singl: Boris Pašanski – Adrian Ungur (ROU) 5:7, 0:6

_________________________________________________________

  1. ATP NAPOLI (ITA) šljaka 30.000 evra + H

 1.  kolo, singl: (LL) Nikola Čačić - (5) Jonathan Dasnieres De Veigy (FRA) 3:6, 4:6

(7) Dušan Lajović - (q) Andreas Vinciguerra (SWE) 6:4, 6:3

2. kolo, singl: (7) Dušan Lajović - Simone Vagnozzi (ITA) 6:1, 6:3

Četvrtfinale: (7) Dušan Lajović - (4) Filippo Volandri (ITA)  4:6, 3:6

 
Kvalifikacije -
3. kolo:  (7) Nikola Čačić  - Omar Giacalone (ITA) 4:6, 4:6
_________________________________________________________


ATP TALLAHASSEE (FL,USA) šljaka 50000 dolara


1. kolo, singl: (Q) Ilija Bozoljac - Frank Dančević (CAN) 5:7, 3:6

Kvalifikacije -

1. kolo: (2) Ilija Bozoljac slobodan
2. kolo: (2) Ilija Bozoljac - Luka Gregorc (SLO) 5:7, 6:3, 6:2
3. kolo: (2) Ilija Bozoljac - Greg Ouellette (USA) 6:2, 6:4


__________________________________________________________

ATP AN-NING (CHN) šljaka 50.000 dolara

 
1. kolo, singl: Danilo Petrović  - Yasutaka Uchiyama (JPN) 6:4, 6:3
2. kolo, singl: Danilo Petrović  - Jeevan Nedunchezhiyan (IND) 6:4, 6:4

 Četvrtfinale: Danilo Petrović - (q) James Ward (GBR) 6:0, 6:7, 0:6
_________________________________________________________

ITF WIESBADEN (GER) šljaka 25000 dolara

 
1. kolo, singl: (7) Aleksandra Krunić - Myrtille Georges (FRA) 7:6, 6:1

2. kolo, singl: (7) Aleksandra Krunić - (WC) Krstina Barrois (GER) 6:4, 6:1

Četvrtfinale: (7) Aleksandra Krunić - (4) Dinah Pfizenmaier (GER) 3:6, 3:6 

Dubl - 
1. kolo: (4) Krunić, Knoll (SRB,SUI) - Seguel, Shkudun (CHI,UKR)  6:0, 2:6, 10:8

 Četvrtfinale: (4) Krunić, Knoll (SRB,SUI) - Ce, Piai (BRA,BRA) 6:2, 6:1

Polufinale: (4) Krunić, Knoll (SRB,SUI) - (1) Dabrowski, Fichman (CAN,CAN) 4:6, 2:6
______________________________________________________________

ITF SHYMKENT (KAZ) šljaka 10000 dolara

TITULA: Peđa Krstin - (1) Siarhei Betau (BLR) 6:2, 6:1

____________________________________________________________________________________________________

ITF PHUKET (THA) dvorana tvrda podloga  25000 dolara

 
1. kolo: (Q) Doroteja Erić - (WC) Varunya Wongteanchai (THA) 6:2, 6:3
2. kolo: (Q) Doroteja Erić - (8) Nicha Lertpitaksinchai (THA) 6:2, 5:7, 7:6

Četvrtfinale: (q) Doroteja Erić - (q) Martina Borecka (CZE) 7:5, 6:3

Polufinale: (q) Doroteja Erić - Ya Hsuan Lee (TPE) 6:0, 6:4

Finale: (q) Doroteja Erić - (6) Melanie Klaffner (AUT)

_______________________________________________________

ITF CIVITAVECCHIA (ITA) šljaka 25000 dolara

Kvalifikacije -
1. kolo: (10) Natalija Kostić - Marianna Natali (ITA) 6:2, 7:5
2. kolo: (10) Natalija Kostić - (3) Andrea Gamiz (VEN) 6:3, 3:6, 3:6
 


Na šljaci u Kombank Areni, određena satnica mečeva

Datum objave: 29.04.2013. // Kategorija: Vesti

 

POLUFINALE SVETSKE GRUPE DEJVIS KUPA 2013. SRBIJA – KANADA (13 - 15.09.2013)

tim_srbije_pobeda2

NIS Dejvis kup reprezentacija Srbije domaćin je polufinala Svetske grupe ovog takmičenja u kome će od 13. do 15. septembra 2013. godine ugostiti selekciju Kanade.

Reprezentacija Srbije je izabrala da goste iz Kanade ugosti u Kombank Areni u Beogradu, a podloga na kojoj će se igrati ovaj susret je šljaka.

Satnica mečeva:


Petak 13 Septembar – 16.00 časova po lokalnom vremenu 
Subota 14 Septembar – 16.00 časova
Nedelja15 Septembar – 14.00 časova

SERBIA_TEAM_02


Nina, Džina i Laslo sjajni

Datum objave: 27.04.2013. // Kategorija: Vesti

Najbolja juniorka Srbije nastavlja sa sjajnim partijama i rezultatima na svetskoj juniorskoj sceni. Prošle nedelje Nina je osvojila duplu krunu u Francuskoj, ove nedelje na pragu je da ponovi taj rezultat. Nina je danas (27.04.2013) osvojila dubl trofej u paru sa Ioanom Ducu iz Rumunije na G1 turniru u Francuskoj (Beaulieu) gde su u finalu savladale par Chiesa - Fett (ITA,CRO). Ovi rezultati Ninu dovode na prag prvih 10 juniorki sveta. 

Nina_Stojanovic3

U finale singla na ovom takmičenju Nina se plasirala deklasiravši protivnicu iz Rusije Mariju Martufinu 6:0, 6:0. U borbi za novi trofej Stojanovićeva se sastal sa prvim nosiocem turnira Jelenom Ostapenko iz Letonije koja je u polufinalu savladala takmičarsku iz Srbije Džinu Milovanović 7:5, 6:1 koja je takođe nanizala sjajne pobede ove nedelje u Francuskoj. Ostapenko je u finalu bila bolja rezultatom 0:6, 3:6.

Uporedo sa ženskim turniru u ovom francuskom mestu održava se i muški G1 turnir za juniore. Prvi nosilac je peti junior sveta, jedan od najboljih mladih tenisera Srbije Laslo Đere. U polufinalu Laslo se sastao sa predstavnikom Rusije Andrejom Rubljevim i kod vođstva Rusa od 6:0, 3:0 naš as je predao meč.


REZULTATI 22.04 - 31.04.2013.

Datum objave: 25.04.2013. // Kategorija: Vesti

WTA STUTTGART (GER) dvorana šljaka 795.707 dolara SERIJA PREMIER

1. kolo, singl: Ana Ivanović - (WC) Andrea Petković (GER) 6:3, 6:2
Jelena Janković - (6) Samantha Stosur (AUS) 6:4, 6:4
2. kolo, singl: Ana Ivanović - (8) Nadia Petrova (RUS) 6:4, 6:3

Jelena Janković - Sabine Lisicki (GER) 6:7(3), 5:7

Četvrtfinale: Ana Ivanović - (1) Maria Sharapova (RUS) 5:7, 6:4, 4:6


Dubl -
1. kolo: (WC) Janković, Lulić - Baroni (SRB,CRO) - Barrois, Shvedova (GER,KAZ) 6:3, 7:6(5)
(WC) Janković, Lulić - Baroni (SRB,CRO) - (WC) Barthel, Lisicki (GER,GER) 1:6, 6:2, 4:10 

____________________________________________________________________________________

ATP BUCHAREST (ROU) šljaka 467.800 evra SERIJA 250

1. kolo, singl: (1) Janko Tipsarević slobodan
(8) Viktor Troicki - Marinko Matošević 7:6(5),6:3
2. kolo, singl: (1) Janko Tipsarević - Santiago Giraldo (COL) 6:3, 6:3
(8) Viktor Troicki - Tobias Kamke (GER) 6:4, 6:2

Četvrtfinale: (8) Viktor Troicki - Lukas Rosol (CZE) 3:6, 1:6

                        (1) Janko Tipsarević - Gullermo Garcia Lopez (ESP) 3:6, 6:3, 4:6



Dubl -
1. kolo: Troicki, Seppi (SRB,ITA) - (WC) Copil, Monfils (ROU,FRA) 5:7, 6:3, 11:9
Četvrtfinale: Troicki, Seppi (SRB,ITA) - Emmrich, Nieminen (GER,FIN) 6:2, 7:6(3)

Polufinale: Troicki, Seppi (SRB,ITA) - (1) Mirnyi, Tecau (BLR,ROU) 3:6, 6:3, 8:10



____________________________________________________________________________________

ATP BARCELONA (ESP) šljaka 2.166875 evra SERIJA 500

Dubl -
1. kolo: Zimonjić, Almagro (SRB,ESP) - (3) Lindstedt, Nestor (SWE,CAN) 1:6, 6:2, 14:16

___________________________________________________________________________________

ATP SAO PAULO 2 (BRA) šljaka 50000 dolara

1. kolo, singl: Boris Pašanski - (7) Paul Capdeville (CHI) 3:6, 6:4, 5:7

Dubl -
1. kolo: Pašanski, Setkić (SRB,BIH) - (2) Cerretani, Herbert (USA,FRA) 1:6, 3:6

___________________________________________________________________________________

ATP SAVANNAH (GA,USA) zelena šljaka 50000 dolara

Dubl -
1. kolo: Bozoljac, Devvarman (SRB,IND) - Sandgrem, Williams (USA,USA) 3:6, 6:2, 6:10

___________________________________________________________________________________


ITF TUNIS (TUN) šljaka 25000 dolara

1. kolo, singl:(1) Aleksandra Krunić - Reka-Luca Jani (HUN) 6:3, 6:2
2. kolo, singl:(1) Aleksandra Krunić - (q) Daniela Seguel(CHI) 0:6, 4:6

Dubl -

Polufinale: (3) Krunić, Piter (SRB,POL) - Kostova, Shinikova (BUL/BUL) 2:6, 6:4, 10:7

TITULA: (3) Krunić, Piter (SRB,POL) - Jani, Pashkova (HUN,RUS) 6:2, 3:6, 10:7 



_______________________________________________________________________________


ITF PHUKET (THA) dvorana - tvrda podloga 25000 dolara

1. kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (WC) Tanaporn Thongsing (THA) 6:3, 6:2
2. kolo, singl: (q) Doroteja Erić - (7) Lisa Whybourn (GBR) 2:6, 6:4, 2:6


________________________________________________________________________________

ITF HERAKLION (GRE) tepih 10000 dolara

2. kolo, singl:(1) Tamara Čurović - (q) Julia Klackenberg (SWE) 6:0, 6:1  
Četvrtfinale: (1) Tamara Čurović - (5) Nuria Parizzas Diaz (ESP) 6:0, 6:4

Polufinale: (1) Tamara Čurović - Valentini Grammatikopoulou (GRE) 0:6, 6:3, 5:7


Dubl -
1. kolo: (1) Čurović, Rosatello (SRB,ITA) - Podda, Van Der Hoek (NED,NED) 7:6(3), 6:0
Mitorivć, Ormazabal-Oregui (SRB,ESP) - Danescu, Deaves (GER,GBR) 3:6, 5:7
Četvrtfinale: (1) Čurović, Rosatello (SRB,ITA) - Danescu, Deaves (GER,GBR) 6:2, 6:0

Polufinale: (1) Čurović, Rosatello (SRB,ITA) - (4) Atucha Gomez, Hermoso (ESP,MEX) 6:4, 6:2

TITULA: (1) Čurović, Rosatello (SRB,ITA) - Parres Azcoitia, Parizas Diaz (ESP,ESP) 7:6, 6:3



_____________________________________________________________________________

ITF GRASSE (FRA) šljaka 15000 dolara

2. kolo, singl:(Q) Peđa Krstin - Laurent Malouli(FRA) 6:4, 6:3
Četvrtfinale: (Q) Peđa Krstin - Jeremy Jahn (GER) 6:2, 6:3

Polufinale: (q) Peđa Krstin - (1) David Guez (FRA) 6:3, 3:6, 3:6


_________________________________________________________________________________________________________________


ITF VICENZA (ITA) šljaka 15000 dolara

1. kolo, singl:(Q) Arenije Zlatanović - (7) Andrey Kumantsov (RUS) 1:6, 4:6
(Q) Nikola Čačić - (8) Viktor Galović (ITA) 6:2, 6:3
(Q) Saša Stojisavljević - (WC) Kamil Capković (SVK) 6:7(2), 0:6
2. kolo, singl:(Q) Nikola Čačić - Mate Delić (CRO) 6:1, 6:3
Četvrtfinale: (Q) Nikola Čačić - (4) Riccardo Bellotti (ITA) 3:6, 6:2, 6:3

Polufinale: (q) Nikola Čačić - (5) Sandro Ehrat (SUI) 2:6, 3:6



Dubl -
Polufinale: Čačić, Džumhur (SRB,BIH) - (3) Capković, Kumantsov (SVK,RUS) 6:2, 6:4

TITULA: Čačić, Džumhur (SRB,BIH) - (1) Motti, Volante (ITA,ITA) 6:3, 6:4
___________________________________________________________________________________

ITF YUXI (CHN) tvrda podloga 15000 dolara

1. kolo, singl: Danilo Petrović - (q) Xin Gao (CHN) 7:5, 7:6(4)
2. kolo, singl: Danilo Petrović - (2) Brydan Klein (AUS) 4:6, 6:4, 6:2

Četvrtfinale: Danilo Petrović - (7) Yu Chang (CHN) 3:6, 1:6


Dubl -
1. kolo: Petrović, Nys (SRB,FRA) - Duldaev, / Westerhof (KGZ,NED) 6:7(3), 6:4, 8:10

_______________________________________________________________________________

ITF ANTALYA (TUR) tvrda podloga 10000 dolara

1. kolo, singl: Ilija Vučić - Berk Iliescu (TUR) 6:1, 6:3
2. kolo, singl: Ilija Vučić - (6) Niel Pauffley(GBR) 7:6(5), 6:4

Četvrtfinale: Ilija Vučić - Piotr Gadomski (POL) 7:6, 3:6, 4:6




Dubl -
1. kolo: (4) Vučić, Altuna (SRB,TUR) - Bastl, Durmus (SUI,TUR) 6-4 3-6 9-11


Jovana i Ognjen seniorski šampioni

Datum objave: 24.04.2013. // Kategorija: Vesti
Na terenima TK Takovo iz Gornjeg Milanovca od 20.04 - 24.04.2013 godine, odigrano je OP Gornjeg Milanovca za seniore/ke I kategorije u organizaciji TSS. 

U konkurenciji seniroki za titulu borile su se Jovana Knežević i Isidora Radojković. Članica TK 011 Jovana Knežević, koja će tek 18. jula 2013. napuniti 15 godina, ponela je šampionski trofej i naslov seniorskog prvaka savladavši članicu TK Gemax Isidoru Radojković 7:6(2), 6:4.
radojkovic_i_knezevic

Kod jačeg pola u finalu snage su odmerili Strahinja Rakić i Ognjen Jovanović. Član TK Winner Jovanović stao je na tron i podigao šampionski pehar salvadavši člana TK Crvena zvezda Rakića 6:3, 6:3.
jovanovic_i_rakic_finale