TSS na Sajmu sporta 2016.

Datum objave: 21.11.2016. // Kategorija: Domaća scena

U Hali 1 beogradskog sajma u Beogradu biće održana tradicionalna manifestacija Sajam sporta od 25. – 27. novembra 2016.

Teniski savez Srbije imao je prethodnih godina imao veoma posećenu prezentaciju. Posetioci su na veoma lepo uređenom štandu mogli da se upoznaju sa aktivnostima Teniskog saveza Srbije, uspesima naših tenisera i teniserki, kao i mogućnostima da se bave ovim sportom. Ne treba posebno isticati da su deca bila veoma zainteresovana i svojim pitanjima, zajedno s roditeljima, na sva postavljena pitanja dobili su veoma iscrpne odgovore, što je bila jedna od osnovnih namena sajma. Sve ono što im je bilo interesantno znatiželjnici su mogli da se obaveste iz prve ruke.

Kao i prethodnih godina i 2016. TSS će u toku Sajma sporta imati i štand i aktivacioni deo - teren za mini tenis

Pozivamo sve ljubitelje tenisa da nam se pridruže na štandu TSS na Sajmu sporta 2016. i mini teniskom terenu gde ćemo učiti i napraviti prve teniske korake, uživati u teniskoj čaroliji!

Hvala!

Srdacan pozdrav i vidimo se na Sajmu sporta 2016!