U toku manifestacija "NIS otvorena škola tenisa"

Datum objave: 08.07.2012. // Kategorija: Vesti

Promocija tenisa 10s na Trgu Republike

trg-tenis-043

Teniski savez Srbije u saradnji sa Teniskim savezom Beograda, organizator je akcije "NIS otvorena škola tenisa" koja se održava u subotu i nedelju, 07. i 08. jula 2012. na Trgu republike u Beogradu od 17 do 20:30 časova.

trg-tenis-1

U srcu našeg glavnog grada postavljeno je pet mini teniskih terena, gde  devojčice i dečaci, uzrasta od 6 do 10 godina mogu besplatno da igraju tenis, nauče prve teniske korake i prve tajne ovog sporta od diplomoranih teniskih trenera koji su demonstrirali revolucionarni pristup u učenju tenisa za decu.

trg-tenis-2

U subotu veliki broj mališana uzelo je reket u ruke, igrali su se sa džinovskim teniskim loptama, slikali se kao pravi teniski šampioni, imitirali svoje uzore…uz muziku, moderatore, balone, mališani su igrali tenis, a oni koji su najbrže usavršili novi pristup tenisu su dobili vrene nagrade.

trg-tenis-5

Manifestacija se nastavlja i u nedelju, 08.07.2012. sa počekom od 17 časova na Trgu Republike u Beogradu.

trg-tenis-9

U našoj fotogaleriji možete pogledati veliki broj fotografija sa manifestacije NIS otvorena škola tenisa.